Featured

ଆପଣମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି କେବିସି ର କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା କୋଉଠୁ ଆସୁଛି ?

କନ ବନେଗା କରୋଡପତି ବା କେବିସି ଏକ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଖେଳ । ଏହି ଶୋକୁ ବିଗ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଉପସ୍ଥାପନା କରୁଛନ୍ତି ।

୨୮ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୭ ଠାରୁ କେବିସି ର ନବମ ଅଧ୍ୟାୟ ସୋନୀ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରଣ କରାଯାଉଛି ଏବୋଂ ଏକ ମହିଳା ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜିତିକି ଯାଇସାରିଛନ୍ତି ।  ଏହି ଖେଳରେ ୧୬ଟି ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଛି ଏବୋଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପୁରସ୍କାର ରାଶି ୭ କୋଟିରହିଛି ।

ଭାରତର ସବୁଠୁ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଙ୍କ ଡାଇଲଗ ଦେବିୟୋନ ଓଉର ସଜ୍ଜନ, ଲକ କିଆ ଯାଏ, ଲୋକମାନଙ୍କ ମଦୟରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ଏହି ଖେଳ ଲୋକମାନଙ୍କ ମନରେ ଆଗ୍ରହ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି । ଏହି ଖେଳରେ ସବୁଠୁ ମଜାଦାର ହେଲା ଏହାର ପ୍ରଶ୍ନ ।

ଖେଳରେ ଉପଲବ୍ଧ ପ୍ରଶ୍ନ ଗୁଡିକର ସଂଖ୍ୟା ଏକା ସହ ପରିବର୍ତନ କରାଯାଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ପୁରା ପୁରସ୍କାର ରାଶିରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପରିବର୍ତନ କରାଯାଇଛି । କେବିସି ର ନବମ ଅଧ୍ୟାୟରେ ୧୬ ଟି ପ୍ରଶ୍ନ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଛି ଏବୋଂ ପ୍ରଥମ ୧୦ ଟି ପ୍ରଶ୍ନରେ ସମୟସୀମା ରହିଛି । ପ୍ରଥମ ୫ଟିକୁ ୪୫ ସେକେଣ୍ଡ ଏବୋଂ ତାପର ୫ଟି ପାଇଁ ୬୦ ସେକେଣ୍ଡ ସମୟସୀମା ରଖାଯାଇଛି ।

କେବିସି ବହୁତ ଲୋକଙ୍କର ଜୀବନ ବଦଳେଇଦେଇଛି। ବହୁତ ଲୋକ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଜିତିକି ଯାଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଆପଣମାନଙ୍କ ମନରେ ନିଶ୍ଚୟ ଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଥିବା ଯେ ଏତେ ଟଙ୍କା କୌଠୁ ଆସୁଛି । ଏଠାରେ ଆମେ କହିବୁ ଯେ ଏତେ ଟଙ୍କା କୌଠୁ ଆସୁଛି ଏବୋଂ କେମିତି ଆସୁଛି ।

ଏହି ଶୋ ରେ ଯେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଜିତୁଥିବା ଟଙ୍କା ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରୁ ଆସୁଛି । ସୋନୀ ଟିଭିରେ ଯେତେ ବିଜ୍ଞାପନ ଆସେ ସେଇ ଟଙ୍କାରୁ କେବିସି ବିଜେତାଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ରାଶି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଏ ।

ଆପଣମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି କେବିସି ର କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା କୋଉଠୁ ଆସୁଛି ?  ଆପଣମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି କେବିସି ର କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା କୋଉଠୁ ଆସୁଛି ?

ପଢନ୍ତୁ, କଟକ ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଟି-୨୦, ଡିସେମ୍ବର ୧୪ରୁ ଟିକେଟ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ । 

Related posts

ୟୁଜରଙ୍କ ତଥ୍ୟ ପଦାରେ ପକାଉଛି ହ୍ବାଟ୍‌ସ୍‌ଆପ

Krishna Kumar Manoj

ଦାନ୍ତ କୁ ସଫା ଓ ଚମକଦାର ରଖିବାକୁ ଆପଣାନ୍ତୁ କିଛି ଘରୋଇ ଉପଚାର

Krishna Kumar Manoj

ମହିଳାମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଉଚ୍ଚରେ କହିଲେ ବିରାଟ କୋହଲି

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More