Entertainment

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ‘କେଦାରନାଥ’ ବ୍ୟାନ୍‌

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ସାରା ଅଲ୍ଲି ଖାଁଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’ ଏବେ ଅଡୁଆରେ । ତାହା ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ବେଳେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ସରକାର ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ବ୍ୟାନ ଲଗାଇଛନ୍ତି।

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ପ୍ରଳୟ ଘଟି ବହୁ ଧନଜୀବନ ହାନି ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଫିଲ୍ମଟି ଏହା ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବସିତ ନହୋଇ ଏକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ଆଧାର କରି ତିଆରି ହୋଇଛି ବିଜେପି ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ କେଦାରନାଥ ମନ୍ଦିରର ପୂଜକ ମଧ୍ୟ ସିନେମାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏତେ ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ‘କେଦାରନାଥ’ ଫିଲ୍ମକୁ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ୭ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ରିଲିଜ୍‌ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ସତପାଲ ମହାରାଜ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

kedar

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ମୁସଲିମ୍ ପୁଅ ଯିଏ କି ହିନ୍ଦୁ ଭକ୍ତଙ୍କୁ କେଦାରନାଥ ଦର୍ଶନ କରାଇବା ପାଇଁ ନିଜ ପିଠିରେ ନେଇଯାଉଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ସାରା ଜଣେ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଝିଅ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା । ତେବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମର ବାଧା ଦେଉଛି ନିଷ୍ଠୁର ସମାଜ । ତେବେ ଫିଲ୍ମଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ସାରାଙ୍କ କ୍ୟୁଟ୍ ଅନ୍ଦାଜ ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍ସ । ତେବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କେତେ ଆୟ କରୁଛି ।

ପଢନ୍ତୁ; ହାତ ଲେଖା ଚାଲାଣ ଯୁଗ ସରିଲା,ଏଣିକି ଇ-ଚାଲାଣ

Related posts

ବିଶ୍ଵକପ ହକି ପାଇଁ ଓଡିଆ ଗୀତ ଗାଇଲେ ମିକା ସିଂହ

ENO Beuro

ବ୍ୟୟବହୁଳ ସିନେମା ‘ରାମାୟଣ’ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ଏହାର ବଜେଟ୍‌ ୫୦୦ କୋଟି

ENO Beuro

ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ କ’ଣ ପାଇଁ ରାଗିଲେ ଇଲିଆନା ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More