VASTU

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ବସ୍ତୁ ଘରେ ରଖିଲେ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ?

ଘରେ ହେଉ କି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ମଣିଷ ଅନେକ କିଛି ଉପାୟ କରିଥାଏ । ଘରେ ରଖିଥିବା କିଛି ଜିନିଷ ବାସ୍ତୁଦୋଷ ଦୂର କରେ ଓ କିଛି ଜିନିଷ ବାସ୍ତୁ ସମସ୍ୟାର କାରଣ ହୋଇଥାଏ । ତେଣୁ ଘରେ କେଉଁ ଜିନିଷ ରଖିବା ଦରକାର କେଉଁ ଜିନିଶ ନ ରଖିବା ଦରକାର ତାହା ଜାଣିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ବସ୍ତୁ ଘରେ ରଖିଲେ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ।

  • ଘରର ଆଲମାରି କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ବାକ୍ସ ପାଖରେ ଦର୍ପଣ ଟାଙ୍ଗନ୍ତୁ। ଦର୍ପଣକୁ ଏପରି ଟାଙ୍ଗନ୍ତୁ ଯେପରି ତାର ପ୍ରତିବିମ୍ବ ଟଙ୍କା ବାକ୍ସ କିମ୍ବା ଆଲମାରି ଉପରେ ପଡ଼ୁଥିବ। ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ।
  • ଘରର ଛାତ ଉପରେ ଏକ ଜାଗାରେ ପାଣି ଓ ଚାଉଳ କିମ୍ବା କିଛି ଖାଦ୍ୟ ଶଶ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ। ଏହାଦ୍ୱାରା ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଆହାର ମିଳିଥାଏ। ଫଳରେ ଘରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ।
  • ଯଦି ଘର ପାଖରେ କିଛି ଛୋଟ ବଡ଼ ଜଳାଶ୍ରୟ ଅଛି ତାହେଲେ ଘରର ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ଥିବା କାନ୍ଥରେ ଗଣେଷ ମୂର୍ତ୍ତି ରଖନ୍ତୁ। ଏପରି କରିବା ଦ୍ଵାରା ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ। ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିଥାଏ।
  • ନିଜ ଶୋଇବା ଘର କୋଣରେ ଓଜନିଆ ଜିନିଷ ରଖିଲେ ବାରମ୍ବାର ରୋଜଗାରରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ବସ୍ତୁ ଘରେ ରଖିଲେ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ବସ୍ତୁ ଘରେ ରଖିଲେ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ? home

ପଢନ୍ତୁ; ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଘରୋଇ ଉପାୟରେ କଣ ଖାଇଲେ ଓଜନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲେ କ’ଣ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

ପ୍ରେମ ଏବଂ ନିବିଡତା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଘରର ଏହି ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଲାଫିଂ ବୁଦ୍ଧା ମୂର୍ତ୍ତି !

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଅରଖ ଫୁଲର ମହତ୍ଵ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More