News

ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ମନ୍ଦିର ପୂଜାରୀ ଗିରଫ

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ କେରଳ ପୁଲିସ ସୋମବାର ରାଜ୍ୟର ଜଣେ ପୂଜାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ସମ୍ପ୍ରତି ତିନିଦିନିଆ କେରଳ ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି। ଚିରକ୍କାଲ ଭଗବତୀ ମନ୍ଦିରର ପୁରୋହିତ ପି ଜୟରମଣ ପୁଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ରୁମ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି କହିଥିଲେ କି, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଯେଉଁଠି ସଭା କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରାଯାଇଛି ସେଠାରେ ସେ ଗୋଟାଏ ବୋମା ଖଞ୍ଜିବେ। ଟେଲିଫୋନ୍‍ ପାଇବା ପରେ ରାଜ୍ୟ ପୁଲିସ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପୁଲିସ ଟେଲିଫୋନ୍‍ କଲ୍‍ କେଉଁ ସ୍ଥାନରୁ ଆସିଛି ତାହା ଜାଣିବା ପରେ ଜୟରମଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଫୋନ୍ କଲ୍ କରିଥିବା କଥା ପଚରା ଉଚୁରା ବେଳେ ପୁଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ସେ ମାନସିକ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି। ବରିଷ୍ଠ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚୁରା କରୁଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଆଜି ତ୍ରିସୁରସ୍ଥିତ ସେଣ୍ଟ୍‌ ଟୋମାସ୍‌ କଲେଜର ଶତବାର୍ଷିକୀ ଉତ୍ସବ ଉଦ୍ଘାଟନ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି।

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ମନ୍ଦିର ପୂଜାରୀ ଗିରଫ president

ପଢନ୍ତୁ;ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ କଟକ ଓ ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ଛୁଟି

Related posts

ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିକୁ ନେଇ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସ୍ୱାମୀ

Krishna Kumar Manoj

ଆସନ୍ତା ୨୪ରେ ଓଡିଶା ଆସିବେ ଅମିତ ଶାହା

Krishna Kumar Manoj

ବଲିଉଡ୍‌ : କଠୁଆ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳୁ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More