• Home
  • Entertainment
  • ‘ହାଉସଫୁଲ୍‌ –୪’ ସିନେମାରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ରୋମାନସ୍‌ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା
Entertainment

‘ହାଉସଫୁଲ୍‌ –୪’ ସିନେମାରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ରୋମାନସ୍‌ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ରୋମାନସ୍‌ କରିବେ କ୍ରିତି ସାନନ

ବଲିଉଡ୍‌ର ହଟ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ କ୍ରିତି ସାନନ । ସାଜିଦ୍‌ ନାଡିଆଓ୍ଵାଲାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ତଥା ଶବୀର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ ହିରୋପନ୍ତି’ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ  କ୍ରିତି ସାନନ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ହିରୋ ବନିଥିଲେ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ୍‌ଙ୍କ ପୁତ୍ର ଟାଇଗର୍‌ ଶ୍ରଫ । ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି କ୍ରିତିଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ସିନେମା ମିଳିଛି । ଏହା ହେଲା ‘ ହାଉସଫୁଲ୍‌ –୪’ ।

‘ ହାଉସଫୁଲ୍‌ –୪’ ସିନେମାରେ କ୍ରିତିଙ୍କ ହିରୋ ହେବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର । ଏଥିରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ଅକ୍ଷୟ-କ୍ରିତିଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ। ଏହି ସିନେମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ସାଜିଦ୍‌ ଖାନ୍‌ । ଏହି ସିନେମାରେ  ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ରୋମାନସ୍‌ କରିବେ କ୍ରିତି ସାନନ ।

ହିରୋପନ୍ତି ସିନେମା ପରେ କ୍ରିତି ସାନନ ଦିଲଓ୍ଵାଲେ, ରାବତା , ବରେଲି କି ବରଫି ଆଦି ସିନେମା କରିଛନ୍ତି ।ରାବତା ସିନେମାରେ କ୍ରିତିଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହିତ କ୍ରିତି ଛୁଟି ବିତାଇବା ଲାଗି ବିଦେଶକୁ ଯିବା ପରେ ଆଫେଆର ପ୍ରସଙ୍ଗଟା ପକ୍କା ବୋଲି ଧରି ନିଆଗଲା । ଏ ସଂପର୍କରେ ଆଦୌ କ୍ରିତି କେବେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁ ନ ଥିଲେ ।

ଏବେ ସେ ଏ ସଂପର୍କରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖଥିଲେ ବେଶ କିଛି ଦିନପରେ । କ୍ରିତି କହିଥିଲେ ଯେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ କୋ-ଷ୍ଟାର୍‌ଙ୍କ ସହ ଲିଙ୍କ ଅପ୍‌ର ଖବର ଦେହ ସୁହା ହୋଇ ଗଲାଣି । ଏହା ସେମାନଙ୍କର ପର୍ସନାଲ ବା ପ୍ରଫେସନାଲ ଲାଇଫ୍‌ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସଂପର୍କ କ’ଣ ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କ୍ରିତି ।

‘ହାଉସଫୁଲ୍‌ –୪’ ସିନେମାରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ରୋମାନସ୍‌ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା akshya and kirti

ପଢନ୍ତୁ ;

ଚାର୍ଜିଂ ସମୟରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୫ଟି ଭୁଲ

Related posts

ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ନଜର ଆସିବେ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟକ ଋଷି

Krishna Kumar Manoj

‘ବିଗ ବସ’ ସିଜିନ-୯ ର ଏହି ଯୋଡି ଗୋଆରେ କରିଛନ୍ତି ବିବାହ

Krishna Kumar Manoj

21st Ruchi Prativa Samman Samaroha – 2017 Held At Cuttack Saheed Bhawan

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More