• Home
  • LIFESTYLE
  • ଜାଣନ୍ତୁ A ଅକ୍ଷରର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ !
LIFESTYLE

ଜାଣନ୍ତୁ A ଅକ୍ଷରର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ !

A ଅକ୍ଷରର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ବିଷୟରେ

ଯଦି କୌଣସି ପୁଅ କିମ୍ବା ଝିଅର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଇଂଲିଶ୍ ଲେଟର A ରୁ ଆରମ୍ବ ହୋଇଥାଏ, ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି ଓ ସର୍ବଦା ଆକର୍ଷଣ ର କେନ୍ଦ୍ର ବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଥାନ୍ତି।ଏମାନଙ୍କ ଶରୀର ଗଠନ ଏପରି ହୋଇଥାଏ ଯେ କୌଣସି ବି ବ୍ୟକ୍ତି ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଏମାନେ ସର୍ବଦା ସୁନ୍ଦରତା କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏମାନେ ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତି।ସର୍ବଦା ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି ରୁହନ୍ତି । ଲୋକ ମାନେ ସବୁବେଳେ ଏମାନଙ୍କ କଥା ମାନିଥାନ୍ତି,ଯଦି କିଏ ବି କଥା ନ ମାନନ୍ତି ଏମାନଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୋଇଥାଏ । ଇନସଲ୍ଟ ଫିଲ୍ କରିଥାନ୍ତି ହେଲେ କାହାକୁ ଜଣେଇ ନଥାନ୍ତି । ପାଠ ପଢା କୁ ନେଇ ଓ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ସବୁବେଳେ ଏମାନେ ସତର୍କ ଥାନ୍ତି ।

ଏହି ଅକ୍ଷର ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି ଯଦି କୌଣସି କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତାକୁ ଶେଷ ନକରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାନ୍ତିରେ ବସନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହି ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ଧୀରେ ଧୀରେ ମିଳେ କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ସଫଳତାର ଶୀର୍ଷକୁ ପହଂଚି ଯାନ୍ତି । ଜୀଵନରେ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ଲକ୍ଷ ସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଯାନ୍ତି । ଏମାନେ ବହୁତ ସାହସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଯଦିଓ ଏମାନେ ନିଜର ଗୁଣ କାହାକୁ କହନ୍ତି ନାହିଁ ତଥାପି ଏମାନେ ବହୁତ ଲକି ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଏମାନେ ପ୍ରେମକୁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏତେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ନୁହନ୍ତି । ଏମାନେ ଯାହା ସହ ଥରେ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଯାନ୍ତି ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ସେ ସମ୍ପର୍କକୁ ସାରା ଜୀବନ ବଜାଇ ରଖିବାକୁ ।

ଜାଣନ୍ତୁ A ଅକ୍ଷରର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ! A letter

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଜି ପବିତ୍ର ସାବିତ୍ରୀ ଅମାବାସ୍ୟା ! ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ଜୀବନ କାମନା କରି ବ୍ରତ ପାଳିବେ ବିବାହିତା ନାରୀ

Related posts

ଆପଣଙ୍କୁ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ ରାଗ ଆସୁଛି କି ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାଗ/କ୍ରୋଧ ଉପରେ କିପରି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଏ?

Krishna Kumar Manoj

କେବଳ ଠାକୁରଙ୍କ ପୂଜାରେ ନୁହେଁ ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ ଏହି ଫୁଲ ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଉପକାରିତା ସମ୍ପର୍କରେ

Krishna Kumar Manoj

ମହମବତୀ ଧୂଆଁରୁ ଆମକୁ କେଉଁ ସବୁ ରୋଗ ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତ ?

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More