• Home
  • LIFESTYLE
  • ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି? ଆଖି ଡୋଳାର ରଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଜଣାପଡିଥାଏ ବନ୍ଧୁଙ୍କର ଚରିତ୍ର ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି?
LIFESTYLE

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି? ଆଖି ଡୋଳାର ରଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଜଣାପଡିଥାଏ ବନ୍ଧୁଙ୍କର ଚରିତ୍ର ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି?

ମନୁଷ୍ୟର ସବୁଠାରୁ ଆର୍କଷଣୀୟ ଅଙ୍ଗ ହେଉଛି ଆଖି  । ବ୍ୟକ୍ତି କେଉଁ ସମୟରେ କ’ଣ ଅନୁଭବ କରିଥାଏ ତାହା ଆଖିରୁ ହିଁ ଜଣାପଡ଼ିଯାଇଥାଏ । କାରଣ ଆଖିର ରଙ୍ଗ ସ୍ୱତଃପ୍ରବୃତ ଭାବେ ମନୁଷ୍ୟର ସ୍ୱଭାବ ସହିତ ଜଡ଼ିତ। ତେବେ ଆପଣ କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି କି ଆଖି ଡୋଳାର ରଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଜଣଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ଜଣାପଡେ । ବିଶେଷ କରି ଆମେ ଜାଣିବା ଦରକାର କି ଆମର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ କିପରି।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଖି ଡୋଳା କିପରି କହିବ ବନ୍ଧୁଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ-

  • ସବୁଜରଙ୍ଗ ଆଖି: ଏହି ଆଖିର ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ କୌତୁକପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଜୀବନର ପ୍ରତି ମୂହୂର୍ତ୍ତକୁ ଖୁସିରେ ବିତାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ବର୍ଗର ବ୍ୟକ୍ତି ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବା ସହ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉତ୍ସାହର ସହ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।
  • କଳାରଙ୍ଗ ଆଖି : ଏହି ରଙ୍ଗର ଆଖି ପ୍ରାୟତଃ ସମସ୍ତଙ୍କର ହୋଇଥାଏ । ଏହି ବର୍ଗର ବ୍ୟକ୍ତି ଅଧିକ ରହସ୍ୟମୟ ହେବା ସହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିଶ୍ୱାସଯୋଗ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ଆପଣ କିଛି ମଧ୍ୟ କହିପାରିବେ କାରଣ ଏମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ କଥାକୁ ଗୋପନରେ ରଖିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଅନ୍ୟ ଉପରେ ଏତେ ସହଜରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।
  • ମାଟିଆରଙ୍ଗ ଆଖି: ଏହି ରଙ୍ଗର ଡୋଳା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଭଲ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଭଲ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ସଂପର୍କ ଅପେକ୍ଷା ଟଙ୍କାକୁ ଅଧିକ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏହି ବର୍ଗର ବ୍ୟକ୍ତି ଅଧିକ ଆର୍କଷଣୀୟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଭରପୂର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିଥାଏ।
  • ନୀଳରଙ୍ଗ ଆଖି :ଆଖିର ରଙ୍ଗ ନୀଳ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ନୀଳ ଆଖି ସବୁଠାରୁ ଆର୍କଷଣୀୟ ହୋଇଥାଏ। ଏଣୁ ଏହି ବର୍ଗର ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି । ନୀଳ ଆଖି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ପରୋଉପକାରୀ ହେବା ସହ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସମସ୍ତଙ୍କର ସହ ମିଶି ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି? ଆଖି ଡୋଳାର ରଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଜଣାପଡିଥାଏ ବନ୍ଧୁଙ୍କର ଚରିତ୍ର ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି? eye clor

ପଢନ୍ତୁ;

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବ୍ରେଡ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା କେଉଁ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇଥାଏ

Related posts

ମୁହ୍ନରେ ବ୍ରଣ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିଥାଏ ଭୃଷଙ୍ଗ ପତ୍ରର ପେଷ୍ଟ ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଫାଇଦା ସମ୍ପର୍କରେ

Krishna Kumar Manoj

ଖରାଦିନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି କି ? ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ହେବେ ସଚେତନ

Krishna Kumar Manoj

ଡାଇବେଟିସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ “ଅଲିଭ୍‌ ତେଲ”

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More