February 18, 2019

ଜାଣନ୍ତୁ ସଲମାନ ଖାନ କାହିଁକି ବିଭାହ କରୁ ନାହାନ୍ତି ,ଏ ବିଷୟରେ ନିଜେ ସଲମାନ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି

ବଲିଉଡ ଦବଙ୍ଗ ଖାନ ସବୁବେଳେ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି

ବଲିଉଡ ଦବଙ୍ଗ ଖାନ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କେବେ ସିନେମାକୁ ନେଇ ତ କେବେ ଲଭ ଓ ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି ।  ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଏବେ ୫୨ ବର୍ଷ ହେଲାଣି । ସେ ଏ ବୟସରେ ବି ଭାରି ୟଙ୍ଗ୍‌ ଦିଶୁଛନ୍ତି ।  ପୁଣିଥରେ ସଲମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି ।

ତେବେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ  ବିବାହ ନ କରିଥିବାର କାରଣ  କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ବିବାହ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ ମହଙ୍ଗା ହୋଇଯାଇଛି । ଜଣଙ୍କର ବାହାଘରଲାଗି ଲୋକେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ,ଏବଂ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି। ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ସିଙ୍ଗିଲ୍‌ ରହିଛନ୍ତି ବୋଲି ସଲମାନ୍‌ କହିଛନ୍ତି ।

ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କେବେ କେବେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସି କେହି କହେ ମୋତେ ଅଢେଇ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତୁ ଝିଅ ବିବାହ କରିବାର ଅଛି । କିନ୍ତୁ ମୋ ବାପା ୧୮୦ ଟଙ୍କାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆମେ ସମସ୍ତେ ସେହି ୧୮୦ ଟଙ୍କାର ଫଳ । ଏ ସମସ୍ତ ଭୁଲ ହେଉଛି ସୂରଜ ବଡ଼ଜାତ୍ୟାଙ୍କର । ସେ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମରେ ବିବାହକୁ ଖୁବ ଧୁମଧାମରେ କରିଥିଲେ,ଯାହା ପରଠାରୁ ଏହି ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଚାଲି ଆସୁଛି । ଏ ସବୁ ମୋ ପାଇଁ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ,ତେଣୁ ମୁଁ ବିବାହ କରୁନାହିଁ ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଗାୟିକା-ମଡେଲ ଲୁଲିଆ ଭଣ୍ଟୁରଙ୍କୁ ସଲମାନ୍‌ ବାହା ହେବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା ହେଲେ ସେଭଳି କିଛି ଘଟି ନାହିଁ। ଅପରପକ୍ଷରେ କାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସହ ସମାନ କଥା ଉଠିଛି ହେଲେ ଏ ବିଷୟରେ ଦୁହେଁ ନୀରବତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପ୍ରତିଦିନ ପୂଜା କଲାବେଳେ ଏହି ୫ଟି କଥା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

 

Related posts

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More