LIFESTYLE

କିଭଳି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ? କାହିଁକି ନାଁ ଏଥିରୁ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଗଭୀରତା ଜଣାପଡିଥାଏ;ଜାଣନ୍ତୁ ?

ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଆପଣ କିଭଳି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି  ? କାହିଁକି ନାଁ ଏଥିରୁ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଗଭୀରତା ଜଣାପଡିଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜ ଭାବପ୍ରବଣକୁ କହିପାରନ୍ତି ନାହିଁ , ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଅଙ୍ଗୀଭଙ୍ଗୀ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବାକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ  ।ଏହା ମଧ୍ୟରେ ହାତ ଧରିବା ସବୁଠାରୁ ସାଧାରଣ କଥା । ଯଦି ଜଣକର ହାତ ଉପରେ ଅନ୍ୟଜଣକର ରହିଛି । ତେବେ ସେହି ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଓ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ ରକ୍ଷଣଶୀଳ ଅଟେ ।

  • ଯଦି ହାତ ଉପରେ ହାତ ଧରୁଥିଲେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଖୁବ ପ୍ରଗାଢତା ରହିଛି । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଗଭୀରତାକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ  । ଏଥିରୁ ଏହା ଜଣାପଡିଥାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ରକ୍ଷଣଶୀଳ  । ତା’ସହିତ ସେ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ନିଜ ଭଲପାଇବାକୁ ଜଣାଇବାରେ ଡରନ୍ତି ନାହିଁ  । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଗର୍ବ କରିବା ଉଚିତ  ।
  • ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଇଣ୍ଟରଲକ୍ କରୁଛନ୍ତି  । ତେବେ ଏହା ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ ଗଭୀର  । ତା’ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅସାଧାରଣ  । ଏହା ଦର୍ଶାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଭୀର ଭଲପାଇବା ବାନ୍ଧି ହୋଇରହିଛି  ।

  • ଯଦି ଆପଣ ଏହିଭଳି ହାତକୁ ଧରୁଛନ୍ତି , ତେବେ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜରରେ ଦେଖିବାକୁ ଡରିବେ  । କାରଣ ଏପରି ହାତ ଧରିବା ସବୁଠାରୁ ସାଧାରଣ  । ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଲୋକ ନଜରରେ ଏତେ ଆସିବ ନାହିଁ  ।

  • ଏପରି ହାତ ଧରିବା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ନିବିଡତାକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ  । ଏହା ହାତ ଧରିବାର ଏକ ସରଳ ଉପାୟ  । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର କୋମଳତା ଓ ମିଠାପଣର ପ୍ରତୀକ ଅଟେ  ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଅନେକ ଖାଦ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ମଦ୍ୟପାନ ସମୟରେ ଖାଇଲେ ଆପଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ ! ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ କିପରି ମୁକ୍ତି ପାଇବା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ENO Beuro

ସାକ୍ଷାତକାର ରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ କେତେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା

ENO Beuro

ଖରାଦିନେ ପ୍ରାକୃତିକ ଉପାୟରେ ଘରକୁ କିପରି ଥଣ୍ଡା ରଖିବେ ଜାଣନ୍ତୁ?

ENO Beuro

Leave a Comment