• Home
  • LIFESTYLE
  • ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଧରିବାର ଅନ୍ଦାଜରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବାର ଗଭୀରତା
LIFESTYLE

ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଧରିବାର ଅନ୍ଦାଜରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବାର ଗଭୀରତା

ହାତ ଧରିବାର ଅନ୍ଦାଜରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପର୍କର ଗଭୀରତା

ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଆପଣ କିଭଳି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି  ? ଏଥିରୁ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଗଭୀରତା ଜଣାପଡିଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜ ଭାବପ୍ରବଣକୁ କହିପାରନ୍ତି ନାହିଁ , ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଅଙ୍ଗୀଭଙ୍ଗୀ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବାକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ  । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ହାତ ଧରିବା ସବୁଠାରୁ ସାଧାରଣ । ଯଦି ଜଣକର ହାତ ଉପରେ ଅନ୍ୟଜଣକର ରହିଛି । ତେବେ ସେହି ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଓ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ ରକ୍ଷଣଶୀଳ  ।

ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଇଣ୍ଟରଲକ୍ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ ଗଭୀର  ।  ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ତା’ ସହିତ ଅସାଧାରଣ । ଦର୍ଶାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଭୀର ଭଲପାଇବା ବାନ୍ଧି ହୋଇରହିଛି  ।

ଏପରି ହାତ ଧରୁଥିଲେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଖୁବ ପ୍ରଗାଢତା ରହିଛି ।ହାତ ଧରିବାର ଅନ୍ଦାଜ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଗଭୀରତାକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ  । ଏଥିରୁ ଏହା ଜଣାପଡିଥାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ରକ୍ଷଣଶୀଳ । ତା’ସହିତ ସେ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ନିଜ ଭଲପାଇବାକୁ ଜଣାଇବାରେ ଡରନ୍ତି ନାହିଁ  । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଗର୍ବ କରିବା ଉଚିତ  ।

ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଧରିବାର ଅନ୍ଦାଜରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବାର ଗଭୀରତା hand hildin
ଯଦି ଆପଣ ଏହିଭଳି ହାତକୁ ଧରୁଛନ୍ତି , ତେବେ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜରରେ ଦେଖିବାକୁ ଡରିବେ । କାହିଁକି ନା ଏପରି ହାତ ଧରିବା ସବୁଠାରୁ ସାଧାରଣ  । ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଲୋକ ନଜରରେ ଏତେ ଆସିବ ନାହିଁ  ।
ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଧରିବାର ଅନ୍ଦାଜରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବାର ଗଭୀରତା hand holding
ଏପରି ହାତ ଧରିବା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ନିବିଡତାକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ  । ଏହା ହାତ ଧରିବାର ଏକ ସରଳ ଉପାୟ  । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର କୋମଳତା ଓ ମିଠାପଣର ପ୍ରତୀକ ଅଟେ  ।
ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଧରିବାର ଅନ୍ଦାଜରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବାର ଗଭୀରତା couple hand holding
ଏପରି ହାତ ଧରିବା ଏହା ଦର୍ଶାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣ ଖୁବ ରାଗୀ ଓ ଜିଦ୍ଦି  । ତା’ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା  । ହାତ ଧରିବାର ଏଭଳି ଷ୍ଟାଇଲ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ନିବିଡଡା ଓ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ  ।
ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଧରିବାର ଅନ୍ଦାଜରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବାର ଗଭୀରତା hand holding
ପଢନ୍ତୁ ;

୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ସୁପର ହିଟ ଯୋଡି

Related posts

କେଉଁ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିଲେ ଅନ୍ୟ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ ?  

Krishna Kumar Manoj

ତେଜପତ୍ର ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଶରୀରକୁ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

Krishna Kumar Manoj

ଆପଣ କାକୁଡି ଖାଉଛନ୍ତି କି ? ସାବଧାନ ନଚେତ୍ ହୋଇପାରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା !

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More