SPORTS

ସମାଲୋଚକଙ୍କୁ କୋହଲିଙ୍କ ଜବାବ: ଅନ୍ୟ ଦେଶକୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଭାରତ ଛାଡନ୍ତୁ

ବିଶ୍ଵର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ଭାବେ ଗଣା ହେଉଥିବା ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଥର ସମାଲୋଚିତ ହେବାକୁ ପଡିଛି। ସର୍ବଦା ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା କୋହଲି ଏଥର ସମାଲୋଚକଙ୍କୁ କଡା ଜବାବ ଦେବାକୁ ପଛାଇ ନାହାନ୍ତି।

virat

ଭିଡ଼ିଓରେ କୋହଲି ମୋବାଇଲ ଦେଖି ପଢୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ- ସେ ଜଣେ ଓଭରରେଟେଡ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ। ତାଙ୍କର ବ୍ୟାଟିଂ କିଛି ଖାସ୍ ଲାଗୁ ନାହିଁ। ଏହା କହିବା ସହ ଏକଥା କହିଥିଲେ କି ସେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଖେଳାଳି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ବେଶି ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି।

ଉକ୍ତ ଖେଳପ୍ରେମୀ ଜଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇ ବିରାଟ ବୁଧବାର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍‌ କରିଥିଲେ। ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ କହିଥିଲେ କି ‘ଯଦି ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି ଭଲ ଲାଗୁଛନ୍ତି ତେବେ ବିଦେଶ ପଳାଅ। ଭାରତରେ ରହି ବିଦେଶୀଙ୍କୁ ଭଲପାଅ ନାହିଁ।’

ବିରାଟଙ୍କ ଏଭଳି ବୟାନ ପରେ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ।

ପଢନ୍ତୁ; ଆପଣଙ୍କ ଓଠ ଫାଟୁଛି କି ? ତେବେ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର

Related posts

ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଡମିଂଟନ ତାରକା କିଦାମ୍ବୀ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଫ୍ରେଞ୍ଚ୍‌ ଓପନ୍‌ ସୁପର ସିରିଜ ବିଜେତା

ENO Beuro

ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଭାରତ

ENO Beuro

ଧୋନୀ-ରାୟଡୁଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ, ଛକା ମାରି ଜିତାଇଲେ ଧୋନୀ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More