SPORTS

ଆଇପିଏଲର ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ କୋଲକାତାର ସହଜ ବିଜୟ

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ବିପକ୍ଷରେ କୋଲକାତାର ୪ ୱିକେଟରେ ବିଶାଳ ବିଜୟ

ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ୩ୟ ମ୍ୟାଚରେ ରବିବାର ରୋୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବିପକ୍ଷରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡରର୍ସ ୪ ୱିକେଟରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି । କୋଲକାତା  ରୋୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସକୁ ହରାଇ ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଇଡେନ ଗାର୍ଡେନ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଟସ୍‌ ଜିତି କୋଲକାତା ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା ।

୨୦ ଓଭରରେ ୭ଟି ୱିକେଟ ୧୭୬ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ପରେ କୋଲକାତାକୁ ୧୭୭ ରନ ବିଜୟ ଟାର୍ଗେଟ ମିଳିଥିଲା । କୋଲକାତା ଏହାକୁ ୧୮.୫ ଓଭରରେ ୬ ୱିକେଟ ହରାଇ ହାସଲ କରିନେଇଥିଲା ।

କୋଲକାତାର ଓପନର ସୁନୀଲ ନରେନ ୧୯ଟି ବଲ ଖେଳି ୪ଟି ଚୌକା ଓ ୫ଟି ଛକା ବଳରେ ୫୦ ରନ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ଅଧିନାୟକ ଦିନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ୨୯ଟି ବଲ ଖେଳି ଅପରାଜିତ ୩୫ ରନ ଯୋଡ଼ିଥିଲେ । ସୁନୀଲଙ୍କ ସହିତ କ୍ରିସ ଲିନ ଓପନିଂ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ୫ରନ ସଂଗ୍ରହ କରି ବେଙ୍ଗାଲୁର ଟିମର ବୋଲର କ୍ରିସ ଲିନଙ୍କ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଲିନ ।

ଦଳର ସ୍କୋର ୬୯ ରନ ଥବା ବେଳେ ଉମେଶ ଯାଦବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନରେନ ଆଉଟ ହୋଇ ପାଭଲିଅନକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଉପ-ଅଧିନାୟକ ରୋବିନ ଉଥପା(୧୩)କୁ ମଧ୍ୟ ଉମେଶ ଆଉଟ କରିଥିଲେ । ଉମେଶ ସ୍କୋର ୮୩ ଥିବା ବେଳେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ସେହିଭଳି ନୀତିଶ ରାଣା ୩୪ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି ଦଳର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଆଗକୁ ନେଇ ଥିଲେ । ଅଫ ସ୍ପିନର ୱାସିଙ୍ଗଟନ ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ବଲରେ ସେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପଡ଼ିଆକୁ ଆସିଥିଲେ କାର୍ତ୍ତିକ । ସେ ୨୯ଟି ବଲ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇ ୪ଟି ଚୌକା ମାରିଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଖରାଦିନେ କେଉଁ ସବୁ ପରିବାଠୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

୫୧ ରନ୍‌ରେ ଆସାମକୁ ହରାଇଛି ଓଡ଼ିଶା

ENO Beuro

ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍‍ରୁ ବାଦ୍‍ ପଡ଼ିଲା ବ୍ରାଜିଲ୍‍

ENO Beuro

କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ୭୧ରନ୍ ରେ ବିଜୟୀ !

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More