News

ଆଜି କୋଣାର୍କ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବେ ଆୟାର

ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ଜେଲରେ ଥିବା ଅଭିଜିତ ଆୟାର ମିତ୍ର। ନିମାପଡା ଏସଡିଜେଏମଙ୍କ ଚିଠିକୁ ଭିତ୍ତି କରି ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡ ଅନୁମୋଦନ କରିଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ଵର ଏସଡିଜେଏମ। ତାଙ୍କୁ ଆଜି କୋଣାର୍କ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ। ସେଠାରୁ କୋଣାର୍କ ପୁଲିସ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

abhijit

ଅଭିଜିତ କେ।ଣାର୍କର କଳା, ଭାସ୍କର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଅପଶବ୍ଦ ପ୍ରୟେ।ଗ କରିଥିଲେ । ଏ ନେଇ କେ।ଣାର୍କ ଥାନାରେ ଅଭିଯେ।ଗ ହେ।ଇଥିଲା । ଅଭିଜିତଙ୍କ ବିରେଧରେ ଦୁଇଟି ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯିବା ସହ ଗୃହ କମିଟି ନିକଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ବେଖାତିର କରି ଅଭିଜିତ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ପାଇଁ ସୁପ୍ରିମକେ।ର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେ।ଇଥିଲେ।

ସୁପ୍ରିମକେ।ର୍ଟ ତାଙ୍କ ଜାମିନ୍ ଆବେଦନକୁ ଚଳିତ ମାସ ୫ ତାରିଖରୁ ଖାରଜ କରିବା ସହ ଜେଲ୍ ହିଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ ବେ।ଲି ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ଗୃହ କମିଟିରେ ହାଜର ହେବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ କମିସନରେଟ୍ ପୁଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ପଢନ୍ତୁ; ଆଜିଠୁ କାର୍ତ୍ତିକ ବ୍ରତ,ପୁରୀରେ ହବିଷ୍ୟାଳିଙ୍କ ଭିଡ

Related posts

ଶେଷ ହେଲା ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନ ଶୁଣାଣି ,ରାୟ ଅପରାହ୍ଣ ୨ଟା ପରେ!

ENO Beuro

କଫି ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାଦ୍ୟୋଗିକୀ ପଦକ୍ଷେପର ଶୁଭାରମ୍ଭ କଲେ ସୁରେଶ ପ୍ରଭୁ

ENO Beuro

ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦର ଅନ୍ୟତ୍ର ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବ ବୋଲି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More