News

ପରଲୋକରେ ରାଜ କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ କୃଷ୍ଣା ରାଜ କପୁର

krishna

କପୁର ବଂଶର ସବୁଠାରୁ ପୁରୁଣା ସଦସ୍ୟ ତଥା ଅଭିନେତା ରାଜ କୁପରଙ୍କ ପତ୍ନୀ କୃଷ୍ଣା ରାଜ କପୁରଙ୍କର ସୋମବାର ୮୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସକାଳ ୫ଟାରେ ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ୧୯୪୬ରେ ରାଜ କପୁରଙ୍କୁ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ କୃଷ୍ଣା ମାଲହୋତ୍ରା ଥିଲା। ମୃତ୍ୟୁ ଶଯ୍ୟା ପାଖରେ ତାଙ୍କର ତିନି ପୁତ୍ର ରଣଧୀର କପୁର, ଋଷି କପୁର ଏବଂ ରାଜୀବ କପୁର ତଥା ଦୁଇ ଝିଅ ଋତୁ ଓ ରିମା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଅନେକ କଳାକାର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

krishna

ଏହି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବୀନା ଟଣ୍ଡନ ଟ୍ବିଟରରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଜରିଆରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ପୋଷ୍ଟ କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ପୁରା ପରିବାରରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ଜଣେ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିଧନ, କୃଷ୍ଣାରାଜ କପୁର । ଭଗବାନ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ଦିଅନ୍ତି । ଓମ ଶାନ୍ତି।

ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଗୋଟିଏ ଯୁଗର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ କ୍ରୀଷ୍ଣା ରାଜ କପୁରଙ୍କର ବିୟୋଗରେ ବଲିଉଡରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଭୂକମ୍ପ-ସୁନାମି: ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୩୨

Related posts

ବଡଗାମରେ ବାୟୁସେନା ଚପ୍ପର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ,୭ ମୃତ

ENO Beuro

ପୁରୀରୁ ପୁଣି ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବିଶାଳକାୟ ‘ତିମି’ର ମୃତଦେହ

Ratnamani Moharana

ପୁରୀ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟରେ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ

ENO Beuro

Leave a Comment