Entertainment

ବଲିଉଡକୁ ଆସିବେ କ୍ରିତିଙ୍କ ଭଉଣୀ

ବଲିଉଡକୁ ଆସିବେ ଆଉ ଜଣେ ନବଗତା

କ୍ରିତି ସାନନଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ନୂପୁର୍ ଏବେ ବଲିଉଡକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ନୂପୁର୍ କୁଆଡେ ବଲିଉଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ କୋର୍ସ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଲେଣି । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ନୂପୁର୍ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଗାୟିକା ନୁହେଁ , ନାୟିକା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ନୁପୁର୍ ବହୁ ଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ବଲିଉଡକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ।

ନୂପୁରଙ୍କର ଜଣେ ନିକଟତର ବନ୍ଧୁଙ୍କ କହିବା କଥା , ନୂପୂର ଅଭିନୟକୁ ନେଇ ବହୁ ଉତ୍ସାହିତ । କିନ୍ତୁ ଗୀତ ସେ ଖୁସି ପାଇଁ ଗାଇଥାଆନ୍ତି । ମୁକେଶ ଛାବ୍ରା , ପ୍ରଶାନ୍ତ ସିଂ ଓ ଅଭିଷେକ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ସହ କେତେକ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ପାଇଁ ସାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି ନୂପୂର । ପଣ୍ଡିଚେରିର ଆଦିଶକ୍ତିଠାରେ ନୂପୂର ଅଭିନୟ ପାଇଁ କୋର୍ସ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହା ବ୍ୟତିତ ସେ ନିୟମିତ ଜିମ୍ ଯିବା ସହ ଫିଟ୍ ରହିବା ପାଇଁ ଡାଏଟିଙ୍ଗ ଓ ଡ୍ୟାନ୍ସ କ୍ଳାସ୍ ଯାଉଥିବା ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡକୁ ଆସିବେ କ୍ରିତିଙ୍କ ଭଉଣୀ kirti and nupur

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିଶ୍ଵ ମାତୃ ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ Enewsodia ତରଫରୁ ରିଲିଜ ହେଉଛି ଏକ ହୃଦୟଭରା ଗୀତ “ମୋ ମା

Related posts

ଅମୀରଙ୍କ ପରେ ଚୀନରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସିନେମା , ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଜବରଦସ୍ତ କଲେକ୍ସନ

Krishna Kumar Manoj

ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଭେରାଇଟି ମାଗାଜିନ “ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମହିଳା ୨୦୧୮” ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପରେ ଲଣ୍ଡନରେ ବାହା ହେବେ ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More