କୁଆଖାଇ ପଠାରୁ ଦରପୋଡା ଶବ ମିଳିବା ଘଟଣା : ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ !

ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ ଘଟଣାରେ ନୂଆ ମୋଡ

ଉନ୍ମୟଙ୍କ ଦରପୋଡା ମୃତ ଦେହ ମିଳିଲା ପରେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଥିବା ଯୁବତୀ ବିଭିର୍ଣ୍ଣ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଯାଇ କହୁଥିଲେ ମୁଁ କିଛି ଜାଣିନୀ । କାହିଁକି , କିଏ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ? ଏମିତି କି ସେ ଉନ୍ମୟଙ୍କ ଭାଇ ଚିନ୍ମୟ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ହେଲେ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡାକିବାରୁ ସେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥକୁ ଫୋନ କରି କଥା ହୋଇଥିଲେ । ପରେ କୋଲକାତା ଖସି ପଳାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ୱାଡ ଦୁଇ ଜଣକୁ ଧରିଥିଲା । ଏବେ ସେମାନେ ପୁଲିସ କବଜାରେ ।

ଉନ୍ମୟଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ମିଳିବା ପରେ ପୁଲିସ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗକୁ ତଦନ୍ତ କରୁଥିଲା । ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ତା ‘ ର ଆକାଉଣ୍ଟ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା । ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ମୃତୁ ପୂର୍ବରୁ ସେଥିରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନିଆ ଯାଇଛି ।

ଯେଉଁ ଦିନ ଉନ୍ମୟଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ନଦୀ ପଠାରେ ପୋଡା ଯାଉଥିଲା ସେଦିନ ଏକ ନାଲି କାର ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ । ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଉକ୍ତ କାର ନିକଟରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁଲିସ ଏ କଥାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛି ।

ମୃତ ଉନ୍ମୟଙ୍କ ପାଦରେ ଥିଲା ଅଳତାର ଚିହ୍ନ । ଉକ୍ତ ଅଳତା ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଥିଲା ଦିନେ କି ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ପାଦରେ ଲାଗିଛି । ଏପଟେ ଯୁବତୀ ହାତରେ ଲାଗିଛି ମେହେନ୍ଦି । ଆଉ ପାଦରେ ଅଳତା ମଧ୍ୟ । କାଳେ ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ହୋଇଛି କି ? ସେ ବ୍ବିଷୟରେ ପୁଲିସ ଘାଣ୍ଟି ହେଉଛି । ହେଲେ ସେମିତି କିଛି ତଥ୍ୟ ପାଇନି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ନିଜ ଶରୀରର ସୁନ୍ଦରତାକୁ ବଢାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଟିପ୍ସ

ଯେଉଁ ଦିନ ଉନ୍ମୟଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ନଦୀ ପଠାରେ ପୋଡା ଯାଉଥିଲା ସେଦିନ ଏକ ନାଲି କାର ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ - 93%

93%

ହେଲେ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡାକିବାରୁ ସେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥକୁ ଫୋନ କରି କଥା ହୋଇଥିଲେ - 90%

90%
91.5%

Excellent!

କୁଆଖାଇ ପଠାରୁ ଦରପୋଡା ଶବ ମିଳିବା ଘଟଣା : ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ !

ଉନ୍ମୟଙ୍କ ଦରପୋଡା ମୃତ ଦେହ ମିଳିଲା ପରେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଥିବା ଯୁବତୀ ବିଭିର୍ଣ୍ଣ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଯାଇ କହୁଥିଲେ ମୁଁ କିଛି ଜାଣିନୀ । କାହିଁକି , କିଏ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ? ଏମିତି କି ସେ ଉନ୍ମୟଙ୍କ ଭାଇ ଚିନ୍ମୟ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ହେଲେ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡାକିବାରୁ ସେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥକୁ ଫୋନ କରି କଥା ହୋଇଥିଲେ

No Votes Yet

You're not rated yet