POLITICALS

‘ହତ୍ୟା’ ବୟାନକୁ ନେଇ ବିବାଦରେ କୁମାରସ୍ଵାମୀ

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏଚ୍‌ ଡି କୁମାରସ୍ବାମୀଙ୍କର ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଭିଡିଓରେ ସେ ଦଳର ଜଣେ ନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ଆକ୍ରମଣକାରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଜଣେ ପୁଲିସ୍‌ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ କୁମାରସ୍ୱାମୀ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଉଥିବାର ଭିଡିଓ ସାର୍ବଜନୀନ ହେବା ପରେ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିରେ ଭୂକମ୍ପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଏନେଇ ବିରୋଧୀ ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି।

swamy

କୁମାରସ୍ବାମୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ କର୍ନାଟକରେ ହଟଚମଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ବିଜେପି ନେତା ଶୋଭା କରାନ୍ଦଲାଜେ କହିଛନ୍ତି, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏପରି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବା ଅରାଜକତାକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛି। ଘଟଣା ବିବାଦୀୟ ହେଉଥିବାରୁ କୁମାରସ୍ବାମୀ ଏହାର ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସେ ସଫେଇ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ କାହାକୁ ମାରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ମୃତକ ନେତା ଜଣଙ୍କ ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ ଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ କିଏ ମାରିଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ସେ ଜାଣି ନ ଥିବା କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ମାରିଦିଆଯାଇଥିବା ଶୁଣିବା ପରେ ମୁଁ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲି। ରାଗରେ ଏଭଳି କହି ଦେଇଥିଲି।

ପଢନ୍ତୁ; ଦାନ୍ତ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ କି ? ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ କିଛି ଘରୋଇ ଉପାୟ

Related posts

ଆଜି ୧ଟା ୩୪ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେବେ କେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ରାଓ

ENO Beuro

ମାୟାବତୀ- ଅଖିଳେଶ ମହାମେଂଟକୁ ବଡ ଝଟକା: ୧୦ଟି ସିଟରୁ ବିଜେପି ହାତେଇ ନେଇଛି ୯ଟି ସିଟ୍

ENO Beuro

କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳ ଅଦଳବଦଳ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଶେଷ ହେଇଛି, ଯାଣନ୍ତୁ କିଏ ନେଲେ କେଉଁ ଦାଇତ୍ଵ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More