• Home
  • News
  • ପୁଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ଲାଲୁଙ୍କ ପାରୋଲ ଆବେଦନ ମଞ୍ଜୁର!
News

ପୁଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ଲାଲୁଙ୍କ ପାରୋଲ ଆବେଦନ ମଞ୍ଜୁର!

ଗୋଖାଦ୍ୟ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଆରଜେଡି ନେତା ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବ ନି ପୁଅର ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବା ଦେବା ପାଇଁ ପାରୋଲର ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ମେଡିକାଲରୁ ବାହାରି ପାରୋଲରେ ଯିବା ପାଇଁ ସେ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ମେଡିକାଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ରିପୋର୍ଟ ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ଲାଲୁଙ୍କୁ ପାରୋଲ ମିଳିବା ଏକପ୍ରକାର ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ତିନିଟି ଗୋଖାଦ୍ୟ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗରେ ଗତ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ରାଞ୍ଚି ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିବିଆଇ କୋର୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଲାଲୁ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ସମ୍ପ୍ରତି ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ରାଜଧାନୀରେ ଥିବା ଆର୍‌ଆଇଏମ୍‌ଏସ୍‌ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି। ଆଜି ବିମାନ ଯୋଗେ ସେ ପାଟନା ଯିବେ।

ଆସନ୍ତା ୧୨ତାରିଖରେ ଆର୍‌ଜେଡି ନେତା ଚନ୍ଦ୍ରିକା ପ୍ରସାଦ ରାୟଙ୍କ ବଡ଼ ଝିଅ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସହ ତେଜ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ ପାଟନାଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସିବିଆଇ ଅଦାଲତ ଦ୍ୱାରା ଚାରା ଘୋଟାଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ଲାଲୁ ଜେଲଦଣ୍ଡ ଭୋଗୁଛନ୍ତି।

ପୁଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ଲାଲୁଙ୍କ ପାରୋଲ ଆବେଦନ ମଞ୍ଜୁର! lalu

ପଢନ୍ତୁ;କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର:ପୁଲିସ ଗୁଳିରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଲାଲା ଆହତ!

Related posts

ଏହି ୮ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ହେବ ଝଡ଼ତୋଫାନ, ସତର୍କ ସୂଚନା ଦେଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ !

ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା : ଆଜି ୧୩ଟି ଅଞ୍ଚଳରେ ହୋଇପାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଓ ଝଡ଼ତୋଫାନ!

Krishna Kumar Manoj

ଆଜି ଖୋଲିବ ହୀରାକୁଦ ଗେଟ୍‌

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More