ଆଜି ଲାଲୁ ଯାଦବଙ୍କ ପୁଅ ବାହାଘର

ବିଧାୟକ ଚନ୍ଦ୍ରିକା ରାୟଙ୍କ ଝିଅ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ବାହା ହେବେ ତେଜପ୍ରତାପ

ଲାଲୁଙ୍କ ବଡ଼ପୁଅ ତେଜ୍ ପ୍ରତାପ ଯାଦବଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ଆଜି ଲାଲୁଙ୍କ ପୁଅର ବାହାଘର । ବେଶ୍ ଜାକଜମକରେ ପାଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବିହାରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲାଲୁପ୍ରସାଦଙ୍କ ବଡ଼ ପୁଅ ତେଜପ୍ରତାପ ଯାଦବଙ୍କ ବାହାଘର । ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ଦୁଇ ପରିବାର ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ଉଭୟଙ୍କ ହଲଦୀ ରସମ ସରିଛି ।

ଲାଲୁଙ୍କ ପୁଅ ବାହାଘରରେ ବହୁ ରାଜନେତା ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ସାମିଲ ହେବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଖିଳେଶ ସିଂହ ଯାଦବ, ପୂର୍ବତନ ଜେଡିୟୁ ମୁଖ୍ୟ ଶରଦ ଯାଦବ, ଝାଡଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେମନ୍ତ ସୋରେନ, ବାବୁଲାଲ ମରାଣ୍ଡି ଓ ବରିଷ୍ଠ ଓକିଲ ରାମ ଜେଠମଲାନିଙ୍କ ଏହି ତଜେପ୍ରତାପଙ୍କ ବାହାଘରରେ ସାମିଲ ହେଉଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଏହି ଆଡମ୍ବରପୂର୍ଣ୍ଣ ବାହାଘରରେ ୭ ହଜାର ଅତିଥି ନିମନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ରହିବା ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ହୋଟେଲ ଓ ଗେଷ୍ଟହାଉସ୍ ବୁକ ହୋଇ ରହିଛି । ତେବେ ନିମନ୍ତ୍ରିତ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଆପ୍ୟାୟିତ କରିବାକୁ ୧୦୦ ଜଣ ରୋଷେୟା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି । ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ବିହାରୀ ଖାଦ୍ୟର ସ୍ୱାଦ ଚଖାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ହୋଇଛି ।  ପୁଅ ବାହାଘରରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ତିନିଦିନିଆ ପାରୋଲରେ ଲାଲୁଙ୍କୁ ନିଆଯାଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିଶ୍ଵ ମାତୃ ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ Enewsodia ତରଫରୁ ରିଲିଜ ହେଉଛି ଏକ ହୃଦୟଭରା ଗୀତ “ମୋ ମା”

ବେଶ୍ ଜାକଜମକରେ ପାଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବିହାରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲାଲୁପ୍ରସାଦଙ୍କ ବଡ଼ ପୁଅ ତେଜପ୍ରତାପ ଯାଦବଙ୍କ ବାହାଘର - 90%

90%

ପୁଅ ବାହାଘରରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ତିନିଦିନିଆ ପାରୋଲରେ ଲାଲୁଙ୍କୁ ନିଆଯାଇଛି - 92%

92%
91%

Excellent!

ଆଜି ଲାଲୁ ଯାଦବଙ୍କ ପୁଅ ବାହାଘର

ଲାଲୁଙ୍କ ବଡ଼ପୁଅ ତେଜ୍ ପ୍ରତାପ ଯାଦବଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ଆଜି ଲାଲୁଙ୍କ ପୁଅର ବାହାଘର । ବେଶ୍ ଜାକଜମକରେ ପାଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବିହାରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲାଲୁପ୍ରସାଦଙ୍କ ବଡ଼ ପୁଅ ତେଜପ୍ରତାପ ଯାଦବଙ୍କ ବାହାଘର । ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ଦୁଇ ପରିବାର ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ଉଭୟଙ୍କ ହଲଦୀ ରସମ ସରିଛି ।

No Votes Yet

You're not rated yet