Entertainment

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଶେଷ ଇଛା

ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରିୟ ରଙ୍ଗ

ମାତ୍ର ୫୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବଲିଉଡର ସଦାବହାର ନାୟିକା ଶ୍ରୀଦେବୀ ଚାଲିଗଲେ । ବଲିଉଡର ପ୍ରଥମ ଫିମେଲ ସୁପରଷ୍ଟାର ଏମିତି ଏକ ଇଛା ଥିଲା,ଯାହା ପୂରଣ ହେଉ ବୋଲି ସେ ସବୁ ବେଳେ ଚାହୁଁ ଥିଲେ । ଏ ଇଛା ବିଷୟରେ ସେ କେତେ ଥର ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରିୟ ରଙ୍ଗ ଥିଲା । ତେଣୁ ସେ ପ୍ରାୟ ସିନେମାରେ ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ପୋଷାକକୁ ଗୁରୁତ୍ଵ ଦେଉଥିଲେ । ସେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ସିନ ଏବଂ ଗୀତ ଦୃଶ୍ୟରେ ବି ଧଳା ଶାଢ଼ି ବା ସେହି ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧୁଥିଲେ । ଏପରିକି ନିଜ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରାରେ କେବଳ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଫୁଲରେ ତାଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର ସଜା ହେବାର ଇଛା ରଖିଥିଲେ ।

ଏଥିପାଇଁ ଡ୍ରେସ୍‌ ଡିଜାଇନର୍‌ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଶୈଳୀର ପୋଷାକ ତିଆରି କରୁଥିଲେ। ଏହାକୁ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ଇଚ୍ଛା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏବେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଧଳା ଗୋଲାପ ଫୁଲ କିଣାଯାଉଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଶବଧାରରେ ତାହାର ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି ।

ତେବେ ବି କିଛିଟା ଅବଶୋଷ ରହିଗଲା ଏହି ବିଦାୟୀ ମହାନାୟିକାଙ୍କର । ସେ ଦେଖି ପାରିଲେନି ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀର ଡେବ୍ୟୁ ସିନେମା ‘ଧଡକ’ ।
ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଶେଷ ଇଛା sridebi
ପଢନ୍ତୁ ;

ସନ୍ଦେହରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତୁ : ଦୁର୍ଘଟଣା ନା ଷଡଯନ୍ତ୍ର , ଦୁବାଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ବୋନି କପୁରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା

Related posts

ଏଥର ରଜରେ ସଲମାନ ଖାନ ସହ ଲଢିବ ୪ଇଡିଅଟସ

ନଭେମ୍ବରରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଯୋଡ଼ି

Krishna Kumar Manoj

ଚାଷ ଜମିରେ ବେଆଇନ କୋଠା ନିର୍ମାଣ: ଆୟକର ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା କିଙ୍ଗ୍‌ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସ୍‌ ବ୍ୟାଜାପ୍ତ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More