• Home
  • News
  • ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ନିଗମ(ଏଲଆଇସି)ଦ୍ୱାରା କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ଯୋଜନା
News

ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ନିଗମ(ଏଲଆଇସି)ଦ୍ୱାରା କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ଯୋଜନା

ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ନିଗମ(ଏଲଆଇସି) କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ଯୋଜନା କରିଛି । ଯୋଜନା ମୁତାବକ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ୧୦ରୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ରାଶି ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ । ଏହି କ୍ୟାନସର କଭର ପଲିସିର ଲାଭ ୨୦ରୁ ୬୫ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଉଠାଇ ପାରିବେ ।

ଅନିୟମିତ ଜୀବନଶୈଳୀ ପାଇଁ ଭାରତରେ ଅନେକ ଲୋକ କର୍କଟ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି । ଦିନକୁ ଦିନ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । କର୍କଟ ରୋଗ ଯେମିତି ଦୁଃସାଧ୍ୟ ଏହାର ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ ସେମିତି ବ୍ୟୟବହୁଳ । ଏଣୁ ଅନେକ ରୋଗୀ ଅର୍ଥାଭାବରୁ ଚିକିତ୍ସା ନପାଇ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରୁଛନ୍ତି । ଏଲଆଇସିର ଏହି ପିଲିସି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାର କର୍କଟରେ ପୀଡିତ  ହେଲେ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବୀମାରାଶି ପାଇପାରିବେ ଗ୍ରାହକ । ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ତରରେ କିମ୍ବା ରୋଗ ଜଟିଳ ହେବା ପରେ ଜଣାପଡିଲେ ମଧ୍ୟ ବୀମା ରାଶି ପ୍ରଦାନ କରିବ ଏଲଆଇସି ।

ଏଥିପାଇଁ ବାର୍ଷିକ କିମ୍ବା ପ୍ରତି ୬ ମାସରେ ଗ୍ରାହକ ପ୍ରିମିୟମ ଭରିପାରିବେ । ଏଲଆଇସିର କ୍ୟାନସର କଭର ପଲିସିରୁ ଅନେକ ଲୋକ ଲାଭ ପାରିପାରିବେ ।

ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ନିଗମ(ଏଲଆଇସି)ଦ୍ୱାରା କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ଯୋଜନା   ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ନିଗମ(ଏଲଆଇସି)ଦ୍ୱାରା କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ଯୋଜନା

ପଢନ୍ତୁ, ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର ନିକଟସ୍ଥ ମୁକ୍ତାକାଶ ରଙ୍ଗମଞ୍ଚରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ କୋଣାର୍କ ଉତ୍ସବ

Related posts

ଭବାନିପାଟଣାରେ ପୋଲ ତଳକୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ : ୨ ମୃତ,୨୫ ଆହାତ

Krishna Kumar Manoj

ପିଏନବି ଘୋଟାଲା : ୧୧,୪୦୦ କୋଟିର ଚୂନା ଲଗାଇଲେ ବିଶିଷ୍ଟ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ

Krishna Kumar Manoj

ଆୟକର ରିଟର୍ଣ୍ଣ ର ଆଜି ଶେଷ ଦିବସ – ଗ୍ରାହକ ଅଧ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆୟକର ରିଟର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More