LIFESTYLE

ଏହି ରଙ୍ଗର ଲିପଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଝିଅ ମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ! ଜାଣନ୍ତୁ

ମୁହଁର ସୈାନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ଓଠର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଭୂମିକା ରହିଥାଏ । ସାଧାରଣତଃ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଲିପଷ୍ଟିକ ପାଇଁ ଅହେତୁକ ଦୁର୍ବଳତା ରହିଥାଏ । ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀରେ ଲିପଷ୍ଟିକର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭୂମିକା ରହି ଆସିଛି । ବଜାରରେ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଲିପଷ୍ଟିକ ଉପଲବଧ୍ ହୋଇଥାଏ ।ଝିଅ ମାନେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀରେ ତାଙ୍କ ହୃଦୟର କଥା ମଧ୍ୟ ଲୁକାୟିତ ହୋଇ ରହିଥାଏ । ବିଶେଷକରି ଲିପଷ୍ଟିକର ରଙ୍ଗରୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ହୃଦୟରେ କଣ ଚାଲିଛି ତାହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ହୋଇଥାଏ ।

ଲିପଷ୍ଟିକର ରଙ୍ଗରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଝିଅମାନଙ୍କର ହୃଦୟର କଥା-

ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ଲିପଷ୍ଟିକ ଲଗାଉଥବା ଝିଅ ମାନେ କାଫି ବୋଲଡ୍ ଅଟନ୍ତି । ଏହି ଝିଅମାନେ ନିଜ ଉପରକୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟନ ଆଣିବାରେ ମାହିର ଥାନ୍ତି । ଏହି ଲିପଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରର ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ।

ଗାଢ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ଲଗାଉଥିବା ଝିଅ ମାନେ ନିଜେ ବହୁତ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ରଙ୍ଗର ଲିପଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଝିଅ ମାନେ ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ହୋଇ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।

ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗକୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦର ରଙ୍ଗ ଭାବରେ ଧରାଯାଏ । ଝିଅ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଲିପଷ୍ଟିକର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭୂମିକା ରହିଛି । ଏହି ରଙ୍ଗର ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ଲଗାଉଥିବା ଝିଅ ମାନେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭାବରେ ଯେ କୈାଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜକୁ ଉପସ୍ଥାପିତ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ଝିଅ ମାନେ ଅସାଧାରଣ କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।
ଆଉ ଗୋଟିଏ ପରିଚିତ ଲିପଷ୍ଟିକର ରଙ୍ଗ ହେଲା ବେବି ପିଙ୍କ ରଙ୍ଗ । ଏହି ରଙ୍ଗର ଲିପଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଝିଅମାନେ ବହୁତ ରୋମାଂଟିକ୍ ଅଟନ୍ତି, ଏବଂ ସେମାନେ କଳାକାର ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ରଙ୍ଗର ଲିପଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଝିଅମାନେ ନିଜ ସ୍ୱଭାବରୁ ବହୁତ କୋମଳ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ସ୍କିପିଂ କେତେ ଉପକାରୀ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Related posts

୫ଟି ଭୟଙ୍ଗର ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇଥାଏ ଧନିଆ ଗୁଣ୍ଡ ;ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଧନିଆ ଗୁଣ୍ଡର କେତେକ ଉପକାରିତା ବିଷୟରେ

ENO Beuro

ସୁସ୍ଥ ଶରୀର ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୪ଟି ଟିପ୍ସ

ENO Beuro

ପ୍ରତିଦିନ ପୂଜା କଲାବେଳେ ଏହି ୫ଟି କଥା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment