LIFESTYLE

ଜନ୍ମତାରିଖ ଅନୁସାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ?

କେଉଁ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହେଲେ ଝିଅମାନେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୁଅନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ!

  • ଯେ କୌଣସି ମାସର ୧,୧୦,୧୯,୨୮ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ଆଦର୍ଶବାଦି ହୋଇଥାନ୍ତି। ମନରୁ ଏମାନେ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏବଂ ଶାନ୍ତ ସ୍ଵଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି।
  • ଯେ କୌଣସି ମାସର ୨, ୧୧, ୨୦ ଓ ୨୯ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ଶାନ୍ତ ଓ ସମ୍ବେଦନାଶିଳ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ଝିଅମାନେ ନିଜ ସମ୍ମାନକୁ ସର୍ବଦା ଉଚ୍ଚ ରଖନ୍ତି।
  • ଯେ କୌଣସି ମାସର ୩, ୧୨, ୨୧ ଓ ୩୦ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ସମସ୍ତର ଧ୍ୟାନ ରଖିଥାନ୍ତି । ନିଜ ପରିବାରରେ ବଡ ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରିବା ସହିତ ସ୍ୱଭାବରେ ସ୍ୱାଭିମାନୀ ଓ ସଂସ୍କାରି ହୋଇଥାନ୍ତି।
  • ଯେ କୌଣସି ମାସର ୪, ୧୩, ୨୨ ଓ ୩୧ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ମିତ୍ର ଭାବେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥାନ୍ତି।
  • ଯେ କୌଣସି ମାସର ୫, ୧୪ ଓ ୨୩ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ସର୍ବଦା ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ରଖିଥାନ୍ତି। ନିଜ କଥାରେ କାହାକୁ ପ୍ରବେଶ କରେଇ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ନିଜକୁ ସଜେଇବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।
  • ଯେ କୌଣସି ମାସର ୬, ୧୫ ଓ ୨୪ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ଟିକେ ଭାବୁକ ହେବା ସହ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ କଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ବୁଝି ପାରନ୍ତି।
  • ଯେ କୌଣସି ମାସର ୭, ୧୬ ଓ ୨୫ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ସ୍ୱଭାବରେ ଭାବୁକ ଓ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କର ମନରେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ମମତା ଥାଏ । ନିଜ କାମରେ ସଚୋଟ ହେବା ସହିତ ନିଜର ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।
  • ଯେ କୌଣସି ମାସର ୮, ୧୭ ଓ ୨୬ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ନ୍ୟାୟ ଓ ଶାନ୍ତି ପ୍ରିୟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କୁ ସଂସ୍କାରି ସାଥି ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଅଟେ । ଏହି ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ଟିକେ ଟିକେ କଥାରେ ରାଗି ମଧ୍ୟ ଯାଆନ୍ତି।
  • ଯେ କୌଣସି ମାସର ୯, ୧୮ ଓ ୨୭ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ବହୁତ ଭାରସାବାଦୀ ଓ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ନିଜ ସମ୍ମାନ ପ୍ରତି ସବୁବେଳେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ରହିଥାନ୍ତି । ନିଜ ପରିବାରକୁ ଏମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ;ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ଆଙ୍ଗୁଠିର ଝିଅ ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି!

Related posts

ଏହି ଅକ୍ଷରରୁ ନାଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ସୂଚ୍ଛ ଓ ଖୋଲା ମନର!

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଘରୋଇ ଉପଚାରରେ ଅଣ୍ଡରଆର୍ମରୁ କିପରି ଦୂରକରିବେ କଳା ଦାଗ !

ENO Beuro

ଗରମ କ୍ଷୀର ସହ ଗୂଡ ମିଶାଇ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥାଏ ଅନେକ ଫାଇଦା ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଫାଇଦା ବିଷୟରେ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More