EnewsOdia.Com

ରିଲିଜ ହେଲା ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଗୀତ ‘ମଦରେ ମଦ ତୁ ମୋ ସାହାରା’ର ଭିଡିଓ

ଆଜି  ଓଡିଶାର ନମ୍ବର ୱାନ ଚ୍ୟାନେଲ Enewsodia youtube ଚ୍ୟାନେଲରେ ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଗୀତ ‘ମଦରେ ମଦ ତୁ ମୋ ସାହାରାର’ ଭିଡିଓ ଭର୍ସନ। ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ଯେ କେବଳ ନିଜ ସ୍ଵର ମାଧ୍ୟମରେ ଓଡିଶାବାସୀଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି ଏହାକୁ ସେ ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତର ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ହ୍ୟୁମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିର୍ଦେଶିତ ଗୀତ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ଵର ପରି ବହୁ ଉଚ୍ଚକୋଟିର ବୋଲି ଯେ କେହି ମାନିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ। ଏହି ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ନିର୍ଦେଶକ ଭାବେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରକୁ ଆଉ ଏକ ପାଦ ଆଗକୁ ନେଇଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ। ଏହି ଗୀତଟି ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭଲପାଇବାକୁ ସାଉଣ୍ଟିପାରିବ ବୋଲି ଆଶା କରିଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର।

Dfilms ଦ୍ଵାରା ନିର୍ମିତ ଗୀତଟିକୁ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର। ଏହାର ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ମହମ୍ମଦ ଅବିଦ। ଗୀତଟିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ଓ ଆରଏସ କୁମାର। ଏହାକୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ପ୍ରମୋଦ ପରିଡା।  ପ୍ରଯୋଜନା ଦେଇଛନ୍ତି ଦୀପକ କୁମାର ଜେନା। ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ବିକାଶ ଦାସ,ଓମ,ଲିଲି,ଗୋଲ୍ଦି ଓ ଦୀପା।

ପଢନ୍ତୁ: ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ବାପା ବନିଲେ କେଜିଏଫ୍‌ ଷ୍ଟାର ୟଶ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

୧୧ ବିଲିୟନ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ

Ratnamani Maharana

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ୫୦ ବର୍ଷ ପୂରଣ କଲେ ଅମିତାଭ

Ratnamani Maharana

ଆଜି ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ୬୬ ଜାତୀୟ ଚଳଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର

Ratnamani Maharana

‘ମଲଙ୍ଗ’ର ପୋଷ୍ଟରରେ ଭିନ୍ନ ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଲେ ଆଦିତ୍ୟ

Ratnamani Maharana

ପରଦାରେ ‘ଲାଲ୍‍ କପ୍ତାନ୍‍’

Ratnamani Maharana

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କଠୁ ଅଧିକ ଧନୀ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ

Ratnamani Maharana