EnewsOdia.Com

ରିଲିଜ ହେଲା ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଗୀତ ‘ମଦରେ ମଦ ତୁ ମୋ ସାହାରା’ର ଭିଡିଓ

ଆଜି  ଓଡିଶାର ନମ୍ବର ୱାନ ଚ୍ୟାନେଲ Enewsodia youtube ଚ୍ୟାନେଲରେ ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଗୀତ ‘ମଦରେ ମଦ ତୁ ମୋ ସାହାରାର’ ଭିଡିଓ ଭର୍ସନ। ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ଯେ କେବଳ ନିଜ ସ୍ଵର ମାଧ୍ୟମରେ ଓଡିଶାବାସୀଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି ଏହାକୁ ସେ ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତର ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ହ୍ୟୁମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିର୍ଦେଶିତ ଗୀତ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ଵର ପରି ବହୁ ଉଚ୍ଚକୋଟିର ବୋଲି ଯେ କେହି ମାନିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ। ଏହି ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ନିର୍ଦେଶକ ଭାବେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରକୁ ଆଉ ଏକ ପାଦ ଆଗକୁ ନେଇଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ। ଏହି ଗୀତଟି ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭଲପାଇବାକୁ ସାଉଣ୍ଟିପାରିବ ବୋଲି ଆଶା କରିଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର।

Dfilms ଦ୍ଵାରା ନିର୍ମିତ ଗୀତଟିକୁ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର। ଏହାର ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ମହମ୍ମଦ ଅବିଦ। ଗୀତଟିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ଓ ଆରଏସ କୁମାର। ଏହାକୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ପ୍ରମୋଦ ପରିଡା।  ପ୍ରଯୋଜନା ଦେଇଛନ୍ତି ଦୀପକ କୁମାର ଜେନା। ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ବିକାଶ ଦାସ,ଓମ,ଲିଲି,ଗୋଲ୍ଦି ଓ ଦୀପା।

ପଢନ୍ତୁ: ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ବାପା ବନିଲେ କେଜିଏଫ୍‌ ଷ୍ଟାର ୟଶ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ବୟସର ୫୪ ତମ ପାହାଚରେ ପାଦ ଥାପିଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ କିଙ୍ଗ୍ ଖାନ୍

Ratnamani Maharana

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରିନ୍ ଖାନ୍

Ratnamani Maharana

କୋରିଓଗ୍ରାଫର ରେମୋ ଡିସୋଜାଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌!

Ratnamani Maharana

ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ବାପା ବନିଲେ କେଜିଏଫ୍‌ ଷ୍ଟାର ୟଶ

Ratnamani Maharana

ଇଣ୍ତିଆନ ଆଇଡଲ ଟପ୍-୧୫ରେ କଟକ ଝିଅ ଚେଲ୍‌ସି

Ratnamani Maharana

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କଠୁ ଅଧିକ ଧନୀ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ

Ratnamani Maharana