Entertainment

“ସିମ୍ବା” ସିନେମାରୁ ଆଉଟ ମାଧବନ

ମାଧବନଙ୍କ ଜାଗାରେ ସୋନୁ ସୁଦ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି

ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ରୋହିତ ସେଠୀଙ୍କ ସିନେମା ‘ ସିମ୍ବା ‘ କୁ ନେଇ ଚାଲିଛି ଜୋରଦାର ଚର୍ଚା । କେତେବେଳେ କିଏ ଇନ ହେଲାଣି ତ କେତେବେଳେ କିଏ ଆଉଟ ହେଲାଣି । ରଣବିର ସିଂ ଓ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଅଭିନୀତ ଏହି ସିନେମାରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତା ଆର. ମାଧବନ ଭିଲେନ ଭୂମିକରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସ୍ଥିର ହୋଇସାରିଥିଲା ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ସେ କୁଆଡେ ଏହି ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ନାହିଁ । ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ଚୁପ ଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଆଶଙ୍କା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏବେ ମାଧବନ ସେହି ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରି ନ ପାରିବାର କାରଣ ଟ୍ବିଟ ଜରିଆରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ମାଧବନ ଟ୍ବିଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ , ବନ୍ଧୁଗଣ ! ‘ ମୁଁ ରୋହିତ ସେଠୀ ଓ ତାଙ୍କ ସିନେମାର ବଡ ପ୍ରଶଂସକ । ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ପୁଅ ପରି ଭଲ ପାଏ । ତେବେ ମୁଁ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେଉଛି , ମୋ ମନ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛି । ‘

ମାଧବନ ଜିମରେ ୱାକଆଉଟ କରିବା ସମୟରେ କନ୍ଧରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ସର୍ଜରୀ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିଛି । ଏହି ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସିନେମା ହାତ ଛଡା କରିବାକୁ ପଡିଛି ।

ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ‘ ସିମ୍ବା ‘ ସିନେମାରେ  ମାଧବନଙ୍କୁ ମିଳିଥିବା ରୋଲ ପ୍ରଥମେ ଅଭିଷେକ ବଚନଙ୍କୁ ଦିଆଜାଇ ଥିଲା । ମାତ୍ର ସେ ମନା କରିଥିଲେ । ଏବେ ମାଧବନଙ୍କ ଜାଗାରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଅଭିନୟ କରିପାରନ୍ତି ।

‘ ସିମ୍ବା ‘ ହେଉଛି ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସିନେମା ‘ ଟେମ୍ପର ‘ ର ରିମେକ । ‘ ଟେମ୍ପର ‘ ସିନେମାରେ ଖଳନାୟକ ଭୂମିକରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର ସବକମିଟିର ନିଷ୍ପତ୍ତି : ରତ୍ନ ଭଣ୍ଡାରରେ ରତ୍ନ ଆକଳନ ହେବନି

Related posts

ରିଲିଜ ହେଲା ‘କଳଙ୍କ’ର ଟିଜର

ENO Beuro

ରିଲିଜ ହେଲା ହ୍ୟୁମାନ ସାଗରଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଆଉ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଗୀତ ‘ହୃଦୟ ହୀନା କୁ ଦେଲି ହୃଦୟ’

ENO Beuro

ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment