ଛୋଟ ପରଦାରେ ପୁଣି ନଜର ଆସିବେ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ୍

ରିୟଲିଟ ଶୋ’ରେ ପୁଣି ନଜର ଆସିବେ ମାଧୁରୀ

ବଲିଉଡ କୁଇନ୍‌ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ ନେନେ ପୁଣି ଥରେ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।  କଲର୍ସ ଚ୍ୟାନେଲର ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିୟଲିଟ ଶୋ’ ‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ’ଜରିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ଟେଲିଭିନକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଶୋ’ରେ ମାଧୁରୀ ଜଣେ ବିଚାରପତି ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ । ତାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ବିଚାରପତି ହେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶଶାଙ୍କ ଖେତାନ ଏବଂ କୋରିୟଗ୍ରାଫର ତୁଷାର କାଲିଆ ।

ଏହି ଶୋ’କୁ ୩ଟି ବିଭାଗରେ ଭାଗ କରାଯାଇଛି। ଗୋଟିଏରେ ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଭାଗ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱୀତିୟରେ ଯୁବତୀଯୁବକ ଓ ତୃତୀୟରେ ବୟସ୍କମାନେ ଭାଗନେବେ। ଡ୍ୟାନ୍ସ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଜୀବନ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ଏହି ଶୋ’କୁ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସୁକତାର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ପୁଣି ଏହି ଶୋ’ମାଧ୍ୟମରେ ୩ ପିଢିର କଳାକାରଙ୍କୁ ଏକାଠି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ଓ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସବୁଠାରୁ ଉତ୍ତମ ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କୁ ବାଛିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶଶାଙ୍କ ଖେତାନଙ୍କ କହିବାର ଥିଲା, ‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ’ସହିତ ମୁଁ ଏକ ରିୟଲିଟ ଶୋ’ରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ଆମ୍ଭେମାନେ ସେହି ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଡ୍ୟାନ୍ସର ମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛୁ ଯେଉଁମାନେ ବୟସକୁ ଧ୍ୟାନ ନଦେଇ ନିଜର ଡ୍ୟାନ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ପୂରା ଭାରତକୁ ନଚେଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ମାଧୁରୀଙ୍କ ସହ ଜୁରୀ ସଦସ୍ୟ ଭାବେ କାମ କରିବା ଏହା ମୋ ପାଇଁ ସମ୍ମାନର କଥା । ଏବଂ ଏହି ଶୋ’ର ସୁଟିଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛୁ’ ।

ଶେଷରେ କୋରିୟଗ୍ରାଫର ତୁଷାର କାଲିଆ କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ମାଧୁରୀ ମାଡମ ଏବଂ ଶଶାଙ୍କ ଖେତାନଙ୍କ ସହିତ ବିଚାରପତି ସିଟରେ ବସିବା ମୋ ପାଇଁ ବଡ ଖୁସିର କଥା’ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଳୁ ବଜାରରେ ନିଆଁ : ଖାଉଟି ହନ୍ତସନ୍ତ

ବଲିଉଡ କୁଇନ୍‌ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ ନେନେ ପୁଣି ଥରେ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି - 91%

91%

ଏହି ଶୋ’ରେ ମାଧୁରୀ ଜଣେ ବିଚାରପତି ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ - 90%

90%
90.5%

Excellent!

ଛୋଟ ପରଦାରେ ପୁଣି ନଜର ଆସିବେ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ୍

ବଲିଉଡ କୁଇନ୍‌ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ ନେନେ ପୁଣି ଥରେ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।  କଲର୍ସ ଚ୍ୟାନେଲର ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିୟଲିଟ ଶୋ’ ‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ’ଜରିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ଟେଲିଭିନକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଶୋ’ରେ ମାଧୁରୀ ଜଣେ ବିଚାରପତି ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ । ତାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ବିଚାରପତି ହେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶଶାଙ୍କ ଖେତାନ ଏବଂ କୋରିୟଗ୍ରାଫର ତୁଷାର କାଲିଆ ।

No Votes Yet

You're not rated yet