• Home
  • SPORTS
  • ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ : ହସିନ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତା ଥିବା କଥା ଜାଣିନଥିଲେ
SPORTS

ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ : ହସିନ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତା ଥିବା କଥା ଜାଣିନଥିଲେ

ହସିନ୍‌ ଙ୍କ ୨ଟି ଝିଅ ଥିବା ସଂପର୍କରେ ଜାଣିନଥିଲେ ମହମ୍ମଦ୍ ସାମି

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ମହମ୍ମଦ୍ ସାମି ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହସିନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲାଗିଥିବା ବିବାଦ ଧୀରେ ଧୀରେ ନୂଆ ମୋଡ ନେଉଛି । ଏହି ବିବାଦ ଛାଡିବାର ନା ହିଁ ନଉନି । ଏହି ବିବାଦ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ପାରିବାରିକ ହିଂସା ସହ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହସିନ୍‌ ଆଣିଥିଲେ । ହସିନ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତା ଥିଲେ ବୋଲି ଜାଣିନଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସାମି ।

ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ସାମି କହିଥିଲେ ହସିନ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ସୌଫୁଦ୍ଦିନ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।  ତାଙ୍କର ୨ଟି ଝିଅ ଥିବା ସଂପର୍କରେ ଜାଣିନଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ହସିନ୍‌ ପରଲୋକଗତ ଭଉଣୀର ଝିଅ ବୋଲି ସାମିଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ।

ହସିନଙ୍କ ପୂର୍ବ ସଂପର୍କ କଥା ସାମି ବହୁ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଚୁପ ରହିଥିଲେ ଏବଂ  ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଯଥାସଂଭବ ବୁଝାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ହସିନ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବେ ଯାହା ସେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ବି କଳ୍ପନା କରିନଥିଲେ । ହସିନ ଯେଉଁ ଦେଶଦ୍ରୋହର ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି ତାହାକୁ ସେ ଖଣ୍ଡନ କରିବା ସହ ଆଉ କାହା କଥାରେ ପଡି ହସୀନ ଏହିପରି କହୁଥିବା କହିଛନ୍ତି କ୍ରିକେଟର ମହମ୍ମଦ୍ ସାମି ।

ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ : ହସିନ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତା ଥିବା କଥା ଜାଣିନଥିଲେ sami and hasin 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗାଈଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ କ’ଣ ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନୂଆ ରେକର୍ଡ 

Krishna Kumar Manoj

କ୍ରିକେଟର ମୋହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଝଡ଼ ,ପତ୍ନୀ ହସୀନ ଲଗାଇଲେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ

Krishna Kumar Manoj

ଭୁବନେଶ୍ୱର ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଅତିଥିଙ୍କୁ ବଣ୍ଟାହେବ ମଦ

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More