• Home
  • SPORTS
  • ଫିକ୍ସିଂ ମାମଲାରେ ସାମିଙ୍କୁ କ୍ଲିନ୍‍ ଚିଟ୍‍
SPORTS

ଫିକ୍ସିଂ ମାମଲାରେ ସାମିଙ୍କୁ କ୍ଲିନ୍‍ ଚିଟ୍‍

ଆଇପିଏଲ ଖେଳିବାର ପଥ ପରିଷ୍କାର

ଭାରତୀୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କୁ ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି ମିଳିଛି । ବିସିସିଆଇ ଦୁର୍ନୀତି ନିବାରଣ ଓ ସୁରକ୍ଷା ୟୁନିଟ (ଏସିୟୁ) ଫିକ୍ସିଂ ମାମଲାରେ ସାମିଙ୍କୁ କ୍ଲିନ୍‍ ଚିଟ୍‍ ଦେଇଛି । ବିସିସିଆଇ ଗୁରୁବାର କହିଛି ଯେ ସାମିଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲାଗିଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ଫିକ୍ସିର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ ମିଳିଲା ।

ସାମିଙ୍କୁ  ‘ଗ୍ରେଡ-ବି’ ରେ ସାମିଲ କରା ଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ‘ଗ୍ରେଡ଼-ବି’ ବାର୍ଷିକ ଅନୁବନ୍ଧ ଦିଆଯାଇଛି, ଯଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ୩ କୋଟି ମିଳିବ । ଏସିୟୁରୁ କ୍ଲିନ୍‍ ଚିଟ୍‍ ପାଇବା ପରେ ସାମୀଙ୍କ ଆଇପିଏଲ ଖେଳିବା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ହୋଇଛି । କାରଣ ଏସିୟୁରୁ ରିପୋର୍ଟ ଉପରେ ସାମୀଙ୍କ ଖେଳିବା ନିର୍ଭର କରୁଥିଲା ।

ପତ୍ନୀ ହସିନ ଜାହାଁଙ୍କ ଅଭିଯୋଗା ଅନୁସାରେ ବିସିସିଆଇ ସାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଫିକ୍ସିଂ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିଥିଲା । ଏକ ସପ୍ତାହର ତଦନ୍ତ ପରେ ସାମି ନିର୍ଦୋଷ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଫଳରେ ସେ ଆସନ୍ତା ୭ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରେ ନିଜର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଡେୟାର ଡେଭିଲ୍ସ ତରଫରୁ ଖେଳିବାକୁ ସେ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଫିକ୍ସିଂ ମାମଲାରେ ସାମିଙ୍କୁ କ୍ଲିନ୍‍ ଚିଟ୍‍ news psd 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ଶୁଭିଲା ” ଓଲେ ଓଲେ ଦିଲ ବୋଲେ “

Related posts

ପରଲୋକରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଅଜିତ ୱାଡେକର

Krishna Kumar Manoj

ଇତିହାସ ରଚିଲେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି

Krishna Kumar Manoj

ମାସିକ ଭରଣପୋଷଣ ପାଇଁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଦାବି କଲେ ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ପତ୍ନୀ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More