Entertainment

ମହେଶ୍ ବାବୁଙ୍କ ଜଲ୍‌ଓ୍ବା ଏବେ ଆମେରିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ

ଆମେରିକାରେ ହେବ ଏହାର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରିମିୟର୍‌

ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌ ମହେଶ୍ ବାବୁଙ୍କ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ ଆନେ ନେନୁ’ ଏ ବର୍ଷର ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଭାବେ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏପ୍ରିଲ ୨୦ରେ ଏହା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆମେରିକାରେ ହେବ ଏହାର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରିମିୟର୍‌ । ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବଦିନ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ୨୦୦୦ଟି ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଲାଗି ନିର୍ମାତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛନ୍ତି ।

ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଫିଲ୍ମର ଆମେରିକୀୟ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁଟର୍‌ ଗ୍ରେଟ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଫିଲ୍ମ ପକ୍ଷରୁ ଟୁଇଟ୍‌ ଜରିଆରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି । ଆମେରିକାରେ କୌଣସି ଏକ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମକରି ଏତେ ଭବ୍ୟ ପ୍ରିମିୟର୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ଗ୍ରେଟ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ କହାଯାଇଛି । ‘ଭାରତ ଆନେ ନେନୁ’ରେ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଆଉ ଜଣେ ବିଶିଷ୍ଟ କଳାକାର କୋରାତାଲା ଶିବାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡ୍‌ଭାନୀ । ଏଥିରେ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ପିତା ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ ତାମିଲ ଅଭିନେତା ଶରଥ କୁମାର । ପ୍ରଥମ ଟ୍ରେଲର୍‌ ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ପରେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସିନେପ୍ରେମୀ ମହଲରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଏକ ରାଜନୈତିକି ବିଷୟବସ୍ତୁ ଉପରେ ଆଧାରିତ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏଥିରେ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଏଥିରେ ପ୍ରକାଶ ରାଜ୍‌, ରାଓ ରମେଶ, ରବି ଶଙ୍କର, ପୋସାନୀ କ୍ରିଷ୍ଣା ମୁରଲୀ, ଅମାନୀ, ଜୀବା, ବେନର୍ଜି, ବ୍ରହ୍ମାଜୀ, ଅଜୟ କୁମାର, ସୀଥାରାଜ୍‌, ରଜିଥା, ପୃଥିବୀରାଜ, ଦେବରାଜ ଏବଂ ଯଶ୍‌ପାଲ୍‌ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ରବି କେ. ଚନ୍ଦ୍ରନ୍‌ ଏବଂ ଏସ୍‌. ଥିରୁନାଭକ୍କରସୁ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ମହେଶ୍ ବାବୁଙ୍କ ଜଲ୍‌ଓ୍ବା ଏବେ ଆମେରିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ mahes babu

ପଢନ୍ତୁ ;

ନିଜର ଯାଦୁକାରୀ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଶୈଳୀରେ ଚାଲିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁଶରତ ଭରୁଚା!

Related posts

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ENO Beuro

କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗଙ୍କ ନୋଟିସ

ENO Beuro

ସୁଇଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ସ୍ଥାପନା ହେବ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More