EnewsOdia.Com

ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ୧୦ କିଲୋମିଟର ଦୌଡିଲେ ଦିଦି

ଦିଦି ଦୌଡିଲେ ୧୦ କିମି । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଦୌଡିଛନ୍ତି ୧୦ କିମି । ଦାର୍ଜିଲିଂ ଜିଲ୍ଲାର କରୁରସେଙ୍ଗରୁ ମହାନଦୀ ଯାଏଁ ଦିଦି ଦୌଡିଥିଲେ । ସାଥୀରେ ଥିଲେ ଅମଲା, ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଟିଏମସି କର୍ମୀ ଓ ଜନସାଧାରଣ । ଇଂଟରନାସନାଲ୍ ଡେ ଅଫ୍ କ୍ଲାଇମେଟ ଆକ୍ସନ ଅବସରରେ ମମତା ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ପରିବେଶ ସୁରକ୍ଷାର ବାର୍ତା ଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ।

ଏହି କ୍ରମରେ ୧୦ କିମି ଜଗିଂ କରିଥିଲେ । ରାଜ୍ୟର ଜଣେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ତାପୁଣି ମହିଳା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏତେ ବାଟ ଜଗିଂ କରିବା ଏବେ ଚର୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି । ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ କେନ୍ଦ୍ର ବିରୋଧୀ ବୟାନ୍ ଦେଇ ଦିଦି ଚର୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ଏବେ ଦିଦିଙ୍କ ୧୦ କିମିର ଜଗିଂ ସାରା ଦେଶରେ ଚର୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ରାଜନୈତିକ ଜୀବନ ଭିତରେ ମମତା କେତେ ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି ତାହା ମଧ୍ୟ ଏହି ୧୦ କିମିର ଜଗିଂ ରେ ସେ ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ: ନୱାଜ ସରିଫଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଡିଲ ଫାଇନାଲ, ସରକାର ଗଢ଼ିବ ଶିବସେନା

Ratnamani Maharana

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ନେଇ ବିଜେପି-ଶିବସେନା ମଧ୍ୟରେ ଛିଣ୍ଡୁନାହିଁ ଅଙ୍କ !

Ratnamani Maharana

ହରିୟାଣା ସସ୍‌ପେନ୍ସରେ ପୁର୍ଣ୍ଣଛେଦ୍‌: ବିଜେପିରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ-ଜେଜେପିରୁ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

Ratnamani Maharana

ଦୁଇ ଦିନିଆ ସାଉଦି ଆରବ ଗସ୍ତରେ ପିଏମ ମୋଦି

Ratnamani Maharana

ଭାରତ ସହ ଡାକ ସେବା ବନ୍ଦ କଲା ପାକିସ୍ତାନ

Ratnamani Maharana

କ୍ଷେତରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦିଲ୍ଲୀ ପ୍ରଦୂଷଣକୁ ବଢ଼ାଉଥିବା ୨,୯୨୩ ଚାଷୀଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ପଞ୍ଜାବ ସରକାର

Ratnamani Maharana