Entertainment

ବାଜ୍ୟାପ୍ତି ହେବ ମମତା କୁଲକର୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି

ବେଆଇନ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ କାରବାର ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମମତା କୁଲକର୍ଣ୍ଣୀଙ୍କର ମୁମ୍ବଇରେ ଥିବା ସମ୍ପତ୍ତି ବାଜ୍ୟାପ୍ତିି ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଦାଲତ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ମମତା କିଛି କାଳ ହେଲା ଫେରାର ଥିବାବେଳେ ସେ ମୋମ୍ବାସା କିମ୍ବା କେନ୍ୟାରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

ମମତା ଦ୍ୱିତୀୟ ବାର ହାଜର ନ ହେବାରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଦାଲତର ବିଚାରପତି ଏଚ୍‌.ଏମ୍‌ ପଟ୍ଟବର୍ଦ୍ଧନ ମୁମ୍ବଇର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ମମତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ବାଜ୍ୟାପ୍ତି ପାଇର୍ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନର ବଜାର ଦର ଅନୁସାରେ ୨୦କୋଟି ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ଆକଳନ କରାଯାଇଛି।

ବହୁ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଇନ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ କାରବାରରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ମମତା ୨୦୧୬ରୁ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ଭିକି ଗୋସ୍ୱାମୀ ଓ ଜୟ ମୁଖି ନାମକ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଭିକି ନେତୃତ୍ୱରେ ସେମାନେ ଏକ ନିଶିଦ୍ଧ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ (ଡ୍ରଗ୍‌) ‘ଇଫେଡ୍ରାଇନ୍‌ ପାଉଡର’ କାରବାର ଚଳାଇଥିବା ତଦନ୍ତକାରୀ ପୁଲିସ ଏହାର ଅଭିଯୋଗ ଫର୍ଦରେ ଦର୍ଶାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ତିନି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରହିବ ସମସ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ୍, ଜଲଦି ଶେଷ କରିଦିଅନ୍ତୁ ବ୍ୟାଙ୍କର ସମସ୍ତ କାମ

Related posts

ରୁଷୀୟ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ଶ୍ରେୟା

ENO Beuro

ନିର୍ମାଣ ହେବ ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ

ENO Beuro

ବିଗବସ ନାଁରେ ଆରୋପ ,ହାରିବା ପରେ ହୀନାଙ୍କୁ ଲାଗିଛି ଝଟକା

ENO Beuro

Leave a Comment