POLITICALS

ମମତା ଓ ବିଜେପି ଲଢେଇରେ ନୟାନ୍ତ ଡାକବିଭାଗ

Dd

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ   ଓ ବିଜେପି ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ରାଜନୈତିକ ଲଢେଇର ପରିଣାମ ଡାକବିଭାଗକୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡୁଛି। ମମତାଙ୍କ ବାସଭବନ ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଳୀଘାଟ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସରେ ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ହଜାର ହଜାର ପୋଷ୍ଟ କାର୍ଡ ଜମା ହେଉଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାନ୍ତରୁ ମମତାଙ୍କ ନାମରେ ଗଦାଗଦା ପୋଷ୍ଟକାର୍ଡ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖ ଡାକଘର ଏବେ ପୋଷ୍ଟକାର୍ଡରେ ଭରିଗଲାଣି।

F

ଦକ୍ଷିଣ କୋଲକାତାର କାଲିଘାଟ ଡାକଘର ଅଞ୍ଚଳରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଘର। ମମତା ଯେବେଠାରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ସେବେଠାରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡାକ ନବା ଆଣିବା ପାଇଁ ଡାକ ବିଭାଗ ଜଣେ ଡାକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ବର୍ତମାନ ଆସୁଥିବା ମମତାଙ୍କ ଠିକଣାରେ ଆସିଥିବା ହଜାର ହଜାର ପୋଷ୍ଟକାର୍ଡ  ସଟିଂ କରି କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ବୋହି ବୋହି ଥକିପଡିଲେଣି।

ନିକଟରେ ମମତା ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ ଧ୍ବନୀକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏଥି ପାଇଁ ଏଭଳି ଧ୍ବନୀ ଦେଇଥିବା ବିଜେପି କର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସାରା ଦେଶରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ବେଳେ ମମତାଙ୍କ ଠିକଣାରେ ସାରା ଦେଶରୁ ‘ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମ’ ଲେଖାଥାଇ ପ୍ରତ୍ୟହ ହଜାର ହଜାର ପୋଷ୍ଟକାର୍ଡ ପହଞ୍ଚୁଛି।

Se

ପଢନ୍ତୁ: ରଜନୀକାନ୍ତ ଉପବାଚସ୍ପତି, ପ୍ରଣବ ଉପମୁଖ୍ୟ ସଚେତକ

Related posts

ମୋଦୀ ମ୍ୟାଜିକ : ତ୍ରିପୁରାରେ ଫୁଟିବ ପଦ୍ମ ,ବାମ ଦଳ ସରକାରକୁ ବଡ ଝଟକା!

ENO Beuro

ଆଗକୁ ଗୁଜରାଟ ନିର୍ବାଚନ, ରାଲିଠୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦବୋଧନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଜେପିର ବ୍ୟାପକ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ENO Beuro

ଧମକ ଦେଲେ ଆଜାଦ୍‌: କଂଗ୍ରେସ୍-ଜେଡିଏସକୁ ସରକାର ଗଠନ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟପାଳ ନ ଡାକିଲେ କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ହେବ ରକ୍ତପାତ

ENO Beuro

1 comment

କାଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ : ୧୧ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ନବୀନ June 8, 2019 at 3:45 pm

[…] ମମତା ଓ ବିଜେପି ଲଢେଇରେ ନୟାନ୍ତ ଡାକବିଭାଗ […]

Leave a Comment