News

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରକୁ କେମିକାଲ୍‌ ଆଟାକ୍‌ର ଧମକ,ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଗିରଫ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ କେମିକାଲ୍‌ ଆଟାକ୍‌ ନେଇ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଫୋନ୍‌ କଲ୍‌। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୁଲିସ୍‌ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଜଣେ ୨୨ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ତାଙ୍କ ନାଁ କାଶୀନାଥ ମଣ୍ଡଲ୍‌। ଏହି ଫୋନ କଲ ନେସ୍‌ନାଲ୍‌ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ (ଏନ୍‌ଏସ୍‌ଜି) କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍‌ ରୁମ୍‌ରୁ ଆସିଥିଲା।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ,ସେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ମୂଳବାସିନ୍ଦା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡଭାବେ କାମ କରନ୍ତି ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ପୋଲିସ ତାହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆଇପିସି ଧାରା ୫୦୫(୧) ଓ (୨) ଏବଂ ୧୮୨ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଗିରଫ ପରେ କାଶୀନାଥ ହତ୍ୟା ଧମକ ନେଇ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ମୋଦିଙ୍କୁ ମାରିବା ଯୋଜନା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ୫ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରକୁ କେମିକାଲ୍‌ ଆଟାକ୍‌ର ଧମକ,ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଗିରଫ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରକୁ କେମିକାଲ୍‌ ଆଟାକ୍‌ର ଧମକ,ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଗିରଫ modi 26

ପଢନ୍ତୁ;ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାରର ସମସ୍ତ ଗେଟ ବନ୍ଦ,ଜଳସ୍ତର ୬୧୦.୨୭ ଫୁଟ୍‌

Related posts

ମହାନଦୀରୁ ୪ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣା : ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଝିଅ ଓ ତିନି ନାତିନାତୁଣୀକୁ ମାରି ନଦୀରେ ଭସାଇ ଦେଲେ ବାପା

ENO Beuro

ବାଜପେୟୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର

ENO Beuro

ଜଟଣୀ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ନିର୍ମାଣରୁ ପଣ୍ଡା ଇନଫ୍ର। ବିଦା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More