Entertainment

ଓଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ #MeToo ଝଡ,ଏହି ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଣିଲେ ଅଭିଯୋଗ

#MeToo ଅଭିଯାନକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚା ଜୋର। ଏହି ଅଭିଯାନରେ ଅନେକଙ୍କ ବାସ୍ତବତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ‘ମି ଠୁ’ ଅଭିଯାନ ବଲିଉଡ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଲିଉଡରେ ଝଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ସୋମବାର ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲି ପାଢୀ ଜଣେ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ଯାତନା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଯୋଜକ ଜଣକ ହିରୋଇନ କରାଇଦେବାକୁ କହି ପ୍ରେମିକା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବୋଲି ଏଲି କହିଛନ୍ତି।

ali

ଏବେ ସେହି ପ୍ରଯୋଜକ ମାନେ ଓଲିଉଡରେ ସକ୍ରିୟ ନଥିବା ବେଳେ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ନା ନେବାକୁ ସେ ଚାହୁଁନଥିବା କହିଛନ୍ତି । କାମ ନମିଳିବା ଭୟରେ ଓଡିଆ ଝିଅ ମୁହଁ ଖୋଲି କହିବାକୁ ଡରନ୍ତି ବୋଲି ଏଲି ପାଢୀ କହିଛନ୍ତି ।ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଯେଉଁ ନୂଆ ପୀଢିର କଳାକାର ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଆସୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖୁଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଏଭଳି ନିର୍ଯାତନାର ଶିକାର ହେଉଥିବା ଓଲିଉଡର ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲି ପାଢୀ କହିଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ;ତିତ୍‌ଲି ବିପର୍ଯ୍ୟୟ: ନବୀନ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ

Related posts

Ume productions new upcoming movie “Feel My Dil”

ENO Beuro

ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ସଲମାନ ! ସିନେମାରେ ପାଂଚ ଅବତାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଭାଇଜାନଙ୍କୁ

ENO Beuro

ଆସନ୍ତା ୨୫ତାରିଖରେ ପୁରା ଦେଶରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ପଦ୍ମାବତ୍ , ରିଲିଜ୍ କୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ସବୁ ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କରିଛନ୍ତି : ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More