News

୧୪ ବର୍ଷର ଝିଅର ୭ ମାସର ପିଲା

ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୋଗଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ୍ କରିଛି

କେନ୍ଦ୍ରପଡା ସ୍ଥିତ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇର ଏକ ୧୪ ବର୍ଷ ଝିଅର ପୂର୍ବରୁ ତାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଏତେ ଗୁରୁତ୍ଵ ନିଆଯାଉନଥିଲା । ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ ସେ ଝିଅଟି କୁ ତାର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଲୋକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀର ଭାଇ ଭଳି ଭାବେ ପରିଚିତି ଏକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ମିଶି ଝିଅକୁ ପୂର୍ବରୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯେହେତୁ ସେ ଝିଅ ଡର ଏବଂ ଭୟରେ କିଛି କହୁନଥିଲା କାଳେ ତାକୁ କିଏ ମାରିଦେବକି । କିନ୍ତୁ ସମୟର ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେହି ଝିଅଟିର ଏବେ ୭ ମାସର ପିଲା ତା ପେଟରେ ବଡୁଛି । ଝିଅଟି ସ୍କୁଲ୍ ରେ ପଡୁଥିଲା ଏବଂ ଯେହେତୁ ତା ମା ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ନଥିଲେ ସେ ତା ବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ବଢିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଝିଅଟିର ବାପା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ କାମକୁ ସକାଳୁ ପଳାଇଯାଉଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ମିଶି ଝିଅଟିକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲେ ବୋଲି କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଖବର ମିଳିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ସଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି । ଏବେ ସେହି ଦୁଇ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୋଗଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ୍ କରିଛି ।

୧୪ ବର୍ଷର ଝିଅର ୭ ମାସର ପିଲା ୧୪ ବର୍ଷର ଝିଅର ୭ ମାସର ପିଲା 35305527 834242333432895 1644449059588538368 n

ପଢନ୍ତୁ : ଏସିଡ଼ିଟି ଭଳି କଠିନ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର

Related posts

ନିଷ୍ପତି ନେଲେ ସରକାର, ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ସହ ନିୟମିତ ହେବେ ଶିକ୍ଷା ସହାୟକ

Krishna Kumar Manoj

ଅହେତୁକ ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧିର ତୀବ୍ର ପ୍ରତିବାଦରେ ବିଜେଡ଼ିର ୫ ଘଂଟିଆ ହରତାଳ

Krishna Kumar Manoj

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେ ଚମ୍ପିୟନ ଅଫ୍‌ ଦି ଆର୍ଥ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More