News

୧୪ ବର୍ଷର ଝିଅର ୭ ମାସର ପିଲା

ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୋଗଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ୍ କରିଛି

କେନ୍ଦ୍ରପଡା ସ୍ଥିତ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇର ଏକ ୧୪ ବର୍ଷ ଝିଅର ପୂର୍ବରୁ ତାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଏତେ ଗୁରୁତ୍ଵ ନିଆଯାଉନଥିଲା । ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ ସେ ଝିଅଟି କୁ ତାର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଲୋକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀର ଭାଇ ଭଳି ଭାବେ ପରିଚିତି ଏକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ମିଶି ଝିଅକୁ ପୂର୍ବରୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯେହେତୁ ସେ ଝିଅ ଡର ଏବଂ ଭୟରେ କିଛି କହୁନଥିଲା କାଳେ ତାକୁ କିଏ ମାରିଦେବକି । କିନ୍ତୁ ସମୟର ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେହି ଝିଅଟିର ଏବେ ୭ ମାସର ପିଲା ତା ପେଟରେ ବଡୁଛି । ଝିଅଟି ସ୍କୁଲ୍ ରେ ପଡୁଥିଲା ଏବଂ ଯେହେତୁ ତା ମା ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ନଥିଲେ ସେ ତା ବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ବଢିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଝିଅଟିର ବାପା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ କାମକୁ ସକାଳୁ ପଳାଇଯାଉଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ମିଶି ଝିଅଟିକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲେ ବୋଲି କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଖବର ମିଳିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ସଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି । ଏବେ ସେହି ଦୁଇ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୋଗଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ୍ କରିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ : ଏସିଡ଼ିଟି ଭଳି କଠିନ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର

Related posts

ସ୍କୁଲ୍ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୧୨ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଆହତ

ENO Beuro

ପୁଣିଥରେ ଅର୍ଥ ମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବେ ଜେଟଲୀ

ENO Beuro

ବନ୍ଦହେଲା ୩୫୮ଟି ଏଟିଏମ, ଯାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ଏହାର କାରଣ

ENO Beuro

Leave a Comment