News

୧୪ ବର୍ଷର ଝିଅର ୭ ମାସର ପିଲା

ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୋଗଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ୍ କରିଛି

କେନ୍ଦ୍ରପଡା ସ୍ଥିତ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇର ଏକ ୧୪ ବର୍ଷ ଝିଅର ପୂର୍ବରୁ ତାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଏତେ ଗୁରୁତ୍ଵ ନିଆଯାଉନଥିଲା । ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ ସେ ଝିଅଟି କୁ ତାର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଲୋକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀର ଭାଇ ଭଳି ଭାବେ ପରିଚିତି ଏକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ମିଶି ଝିଅକୁ ପୂର୍ବରୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯେହେତୁ ସେ ଝିଅ ଡର ଏବଂ ଭୟରେ କିଛି କହୁନଥିଲା କାଳେ ତାକୁ କିଏ ମାରିଦେବକି । କିନ୍ତୁ ସମୟର ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେହି ଝିଅଟିର ଏବେ ୭ ମାସର ପିଲା ତା ପେଟରେ ବଡୁଛି । ଝିଅଟି ସ୍କୁଲ୍ ରେ ପଡୁଥିଲା ଏବଂ ଯେହେତୁ ତା ମା ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ନଥିଲେ ସେ ତା ବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ବଢିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଝିଅଟିର ବାପା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ କାମକୁ ସକାଳୁ ପଳାଇଯାଉଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ମିଶି ଝିଅଟିକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲେ ବୋଲି କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଖବର ମିଳିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ସଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି । ଏବେ ସେହି ଦୁଇ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୋଗଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ୍ କରିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ : ଏସିଡ଼ିଟି ଭଳି କଠିନ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର

Related posts

ବ୍ରିଟେନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଷ୍ଟିଫେନ ହକିଙ୍ଗଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ

ENO Beuro

ଟ୍ରମ୍ପ୍‌ଙ୍କ ସହ ଆଫେୟାର୍‌ ଥିବା କଥାଟି ଗୁଜବ :ନିକି ହେଲି

ENO Beuro

ଚିଟଫଣ୍ଡ୍‌ ସିସୋର ଓ ରୋଜଭ୍ୟାଲି ମାମଲାରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରାୟ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More