• Home
  • Entertainment
  • ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ବିବାହ କଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୁଅ
Entertainment

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ବିବାହ କଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୁଅ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପୁଅ ମହାଅକ୍ଷୟ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଦାଲସା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ମହାଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ଧୋକା ଦେବା ମାମଲାରେ ୭ ଜୁଲାଇରେ ବେଲ୍ ମିଳିଥିଲା । ବେଲ୍ ମିଳିଲା ପରେ ସେ ତୁରନ୍ତ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ବିବାହ କଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୁଅ ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ବିବାହ କଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୁଅ m pua

ବିବାହର ମାତ୍ର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଜଣେ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାକ୍ଷୟ ଓ ତାଙ୍କ ମା’ ଯୋଗିତାବାଲୀଙ୍କ ନାମରେ ଗର୍ଭପାତ ଓ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ପରେ ବିବାଦ ଘନୀଭୂତ ହୋଇଥିଲା। ଦିଲ୍ଲୀର ରୋହିଣୀ କୋର୍ଟରେ ମହାକ୍ଷୟ ଓ ଯୋଗିତାବାଲୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇ ଥିଲା। ଫଳରେ ଯୋଗିତା ବାଲୀ ଓ ମହାକ୍ଷୟ ମୁମ୍ବଇ ଉଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟରେ ଅଗ୍ରୀମ ଜାମିନ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୋର୍ଟ ଏହାକୁ ଖାରଜ କରିଦେଇଥିଲେ।

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ବିବାହ କଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୁଅ ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ବିବାହ କଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୁଅ mithunn

ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ମଦଲାସା ଦକ୍ଷୀଣ ଭାରତର ଫିଲ୍ମ ଯଥା ଫିଟିଂ ମାଷ୍ଟର, ଆଲସ୍ୟମ ଅମୃତମ, ପଠାୟମରାମ କୋଡି ଏବଂ ପଟିୟାଲା ଡ୍ରିମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ଯେପରିକି ମହାକ୍ଷୟ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଜିମିରୁ କରିଥିଲେ।

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ବିବାହ କଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୁଅ ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ବିବାହ କଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପୁଅ pua

ପଢନ୍ତୁ;ରାଶି ଅନୁସାରେ କଣ ଦାନ କଲେ ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କୁ ନ୍ୟୁରୋ ଏଣ୍ଡୋକ୍ରାଇନ୍‌ ଟ୍ୟୁମର

Krishna Kumar Manoj

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତୁର କାରଣ କ’ଣ ? ହୃଦଘାତ ନା କସମେଟିକ ସର୍ଜରୀ !

Krishna Kumar Manoj

ଦୀର୍ଘ ୮ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ଐଶ୍‌-ଅଭି

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More