EnewsOdia.Com

ମୋ ବସ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର

ଆସିଲା ମୋ ବସ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର । ଏସି ବସ ଭଡାରେ କରାଗଲା ଦୁଇ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି । ଯାହା କି ମୂଳ ଭଡାରୁ ୩୮ପ୍ରତିଶତ କମା ଯାଇଛି । ଏହି ରିହାତିଟି ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଲାଗୁ କରାଯିବା ସହ ଆସନ୍ତା ୨ମାସ ପାଇଁ ବସ ଭଡାରେ ରିହାତି କରିଛି କ୍ୟାପିଟାଲ ରିଜିନ ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ । ଏହି ରିହାତିଟି ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଜାନୁଆରୀ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଗୁ ରହିବ ।

ଆଗରୁ ପ୍ରତି ୨କିଲୋମିଟର ଦର ୮ଟଙ୍କା ଥିବା ବେଳେ ଏହି ରିହାତି ଫଳରେ ଏହା ୫ଟଙ୍କାକୁ ଖସିଛି । ଖାଲି ସେତି କି ନୁହେଁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୦ଟଙ୍କା ପରିବର୍ତ୍ତେ ୭୦ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି । ସେହିପରି ଯାତ୍ରୀ ଓ ଗାଇଡ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁଚୁରା ଟଙ୍କା ନେଇ ହେଉଥିବା ଅସୁବିଧାକୂ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ୫ ବିକଳ୍ପ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଲାଗୁ କରାଯିବ ବୋଲି କ୍ୟାପିଟାଲ ରିଜିନ ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ (କ୍ରୁଟ) ର ମହାପ୍ରବନ୍ଧକ ଦୀପ୍ତି ମହାପାତ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୱାଚ୍‌ ଟାୱାର୍‌ରେ ଚଢ଼ି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତର ଫଟୋ ଉଠାଇଲେ ବିଦେଶିନୀ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଉନ୍ନାଓ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ

Ratnamani Maharana

କଥା କହିଲେ ଉଡିବ ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ

Ratnamani Maharana

ବାରବାଟୀରେ ଭାରତ-ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଶେଷ ଦିନିକିଆରେ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ପାଣି ବୋତଲ, କ୍ୟାମେରା,ହେଲେମଟ, ଖାଦ୍ୟପଦାର୍ଥ ନେବାକୁ ମନା

Ratnamani Maharana

ରାସ୍ତାରୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଆଣି ଦେଲେ ମିଳିବ ମାଗଣା ଖାଦ୍ୟ

Ratnamani Maharana

ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ‘କେମ୍ ଛୋ, ଟ୍ରମ୍ପ’

Ratnamani Maharana

ଧନତେରସ୍‌ରେ ବୋହିନେଲେ ୧୭୦ କୋଟିର ସୁନା

Ratnamani Maharana