• Home
  • News
  • ମାଲକାନଗିରିର ମାଓ ପ୍ରବଣ ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଂଚଳକୁ ବ୍ୟାଙ୍କି, ଇଂଟରନେଟ୍ ଓ ମୋବାଇଲ ସେବା
News

ମାଲକାନଗିରିର ମାଓ ପ୍ରବଣ ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଂଚଳକୁ ବ୍ୟାଙ୍କି, ଇଂଟରନେଟ୍ ଓ ମୋବାଇଲ ସେବା

ମାଲକାନଗିରିର ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଂଚଳଗୁଡିକରେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କି, ଇଂଟରନେଟ୍ ଓ ମୋବାଇଲ ସେବା ପହଞ୍ଚିବ । ସଚିବାଳୟରେ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାର ସମୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଏଭଳି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଆଦିତ୍ୟ ପ୍ରସାଦ ପାଢୀ ।

ଜିଲ୍ଲାର ୧୧୧ଟି ପଂଚାୟତରୁ ୯୧ଟିରେ ବ୍ୟାଙ୍କ, ମୋବାଇଲ, ଇଂଟରନେଟ୍ ସେବା ନାହିଁ । ଗୁରୁପ୍ରିୟା ସେତୁ ହେଲେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଂଚଳରେ ଏସବୁ ସେବା ଯୋଗାଇବା ସହ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଦମନ ଦିଗରେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ସଫଳତା ମିଳାବାର ଆଶା ରହିଛି ।

ପୋଲ ପାଇଁ ନିର୍ମାଣ ହେଉଥିବା ମୋଟ ୨୨ଟି ସ୍ପାନରୁ ୧୭ଟିର କାମ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆପ୍ରୋଚ ରୋଡର କାମ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇସାରିଛି । ଫେବୃଆରୀ ସୁଦ୍ଧା ଗୁରୁପ୍ରିୟା ସେତୁ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇଯିବ ।

ମାଲକାନଗିରିର ମାଓ ପ୍ରବଣ ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଂଚଳକୁ ବ୍ୟାଙ୍କି, ଇଂଟରନେଟ୍ ଓ ମୋବାଇଲ ସେବା  ମାଲକାନଗିରିର ମାଓ ପ୍ରବଣ ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଂଚଳକୁ ବ୍ୟାଙ୍କି, ଇଂଟରନେଟ୍ ଓ ମୋବାଇଲ ସେବା

ପାଢନ୍ତୁ, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଆଖପାଖରେ ବାଜିବନି ଡିଜେ ଓ ବ୍ୟାଣ୍ଡ : ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରାଶସନ

Related posts

ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ‘ଖୁସି’ ଯୋଜନା : ଏପ୍ରିଲରୁ ରାଜ୍ୟର ୧୭ ଲକ୍ଷ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ମାଗଣାରେ ସାନିଟାରୀ ନାପକିନ

Krishna Kumar Manoj

ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ

ସର୍ବନିମ୍ନ ଜମାରାଶି ନ ଥିବାରୁ ପ୍ରାୟ ୪୧.୧୬ ଲକ୍ଷ ସଞ୍ଚୟ ଖାତା ବନ୍ଦ କଲା ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More