• Home
  • News
  • ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ୍‌ ହେଲା ମୋବାଇଲ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: ହୋଟେଲରେ ଖାଉଥିବା ବେଳେ ଫାଟିଲା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌
News

ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ୍‌ ହେଲା ମୋବାଇଲ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: ହୋଟେଲରେ ଖାଉଥିବା ବେଳେ ଫାଟିଲା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌

ଫାଟିଲା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌

ମୋବାଇଲ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା ଏହା ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିସାରିଲାଣି। ଏକ ଅବାଭିନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମୁମ୍ବାଇ ସହରରେ। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ହୋଟେଲରେ ବସି ଖାଉଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପକେଟରେ ଥିବା ମୋବାଇଲ ଫୋନଟି ଫାଟିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାଟି ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ମୋବାଇଲ ଫାଟିବା ପରେ ହୋଟେଲଟି ଧୂଆଁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ମୋବାଇଲ ଫାଟିବା ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ଆମ ଓଡିଶାରେ ଅନେକ ମୋବାଇଲ ବ୍ଲାଷ୍ଟ ଘଟଣା ଘଟୁଛି। ନିକଟରେ ଜଣେ ୧୮ ବର୍ଷୀୟ ଝିଅ ଫୋନ୍ ଚାର୍ଜରେ ଲଗାଇ କଥା ହେଉଥିଲା ବେଳେ ଫୋନଟି ଫାଟିଥିଲା। ଏଥିରେ ଝିଅଟି ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲା। ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ୍‌ ହେଲା ମୋବାଇଲ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: ହୋଟେଲରେ ଖାଉଥିବା ବେଳେ ଫାଟିଲା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ୍‌ ହେଲା ମୋବାଇଲ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: ହୋଟେଲରେ ଖାଉଥିବା ବେଳେ ଫାଟିଲା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ mobile 1

ପଢନ୍ତୁ; ଫୋର୍ବସ ଧନୀ ଖେଳାଳି ତାଲିକା: ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦୦ରେ କୋହଲି ଏକମାତ୍ର କ୍ରିକେଟର୍

Related posts

ହମିସ ଫିନଲାୟସନ – ମାତ୍ର ୧୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଜଣେ ସଫଳ ଉଦ୍ୟୋଗପତି

Krishna Kumar Manoj

ହଜ୍‌ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆଉ ସରକାରୀ ରିହାତି ମିଳିବ ନାହିଁ : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର

Krishna Kumar Manoj

ଉତ୍କଳ ଗୌରବ ମଧୁସୂଦନଙ୍କ ଆଜି ଜୟନ୍ତୀ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More