POLITICALS

କେରଳର ଗୁରୁବାୟୁରପ୍ପନ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା କଲେ ମୋଦି

Untitled 1

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି  ଆଜି କେରଳ ଗୁରୁଵାୟୁରପ୍ପନ ସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିଛନ୍ତି । ମୋଦି ମନ୍ଦିରର ପାରମ୍ପରିକ ବେଶଭୂଷା ପରିଧାନ କରି ପୂଜା କରିଛନ୍ତି । ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଅଭିନବ ସଭାରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୁଜୁରାଟ ଲୋକଙ୍କର ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ସହ ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଗୁରୁବାୟୁ ସହରରେ ସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ମନ୍ଦିର ପାଖାପାଖି ୫ ହଜାର ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ।

Ss 3

ଓଜନ ହୋଇ ପଦ୍ମ ଅର୍ପଣ କଲେ ମୋଦି

ଶନିବାର ସକାଳେ ମୋଦୀ କେରଳର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୁରୁଭାୟୁରରେ ମନ୍ଦିରରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିଥିଲେ। ଏହି ମନ୍ଦିରର ତୁଲାଭରମ ନୀତି  ଅନୁଯାୟୀ ମୋଦୀ ପ୍ରଥମେ ଏକ ତରାଜୁରେ ନିଜକୁ ଓଜନ କରିଥିଲେ | ସେହି ଓଜନର ପଦ୍ମ ଫୁଲକୁ ମୋଦୀ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ | ଏଥିପାଇଁ ୧୧୨ କିଲୋ ପଦ୍ମଫୁଲର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ରୀତିନୀତି ପାଇଁ ମନ୍ଦିର ପକ୍ଷରୁ ତାମିଲନାଡୁର ନଗରକଏଲରୁ ୧୧୨ କିଲୋଗ୍ରାମ ପଦ୍ମଫୁଲ ଅଣାଯାଇଥିଲା।

Qq

ପଢନ୍ତୁ: କାଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ : ୧୧ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ନବୀନ

Related posts

ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମାବେଶରେ ରାହୁଲଙ୍କ ମହିଳା କାର୍ଡ: ମାଗଣା ଶିକ୍ଷା ଓ ବିବାହ ସହାୟତା

Ratnamani Moharana

ଭର୍ତ୍ତୃହରି ମହତାବଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସାଂସଦ ପୁରସ୍କାର

ENO Beuro

ବିଜେପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନ: ପ୍ରଚାର ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ନବୀନ-ସ୍ମୃତି

ENO Beuro

Leave a Comment