SPORTS

କ୍ରିକେଟର ମୋହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଝଡ଼ ,ପତ୍ନୀ ହସୀନ ଲଗାଇଲେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ

ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମୋହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଝଡ଼ ଆସିଛି। ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ହାସିନ ଜହାଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଗୁରୁତର ଦୋଷ ଲଦିଛନ୍ତି। ହସିନ ଜହାଁ ଏକ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ପେଜ୍‌ରେ ଅଭିଯୋଗ ସମ୍ପର୍କୀତ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ କି ହ୍ଵାଟସ୍‌ଅପ୍‌ର ଏକ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସର୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସର୍ଟ ଅନ୍ୟ ଏକ ଝିଅଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଚାର୍ଟ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି।

ସାମି ଅନ୍ୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ହାସିନଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତରୁ ଫେରିବା ପରେ ସାମି ତାଙ୍କୁ ପିଟାମରା କରିଥିଲେ। ନିଜର ଭୁଲ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ଶାମିଙ୍କୁ ବହୁତ ସମୟ ଦେଇଛି ଏବଂ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରୟାସ କରିଛି। ମାତ୍ର ଶାମି କହୁଥିଲେ ଯେ ନିଜର ଯଦି ଭଲ ଚାହୁଁଛ ତେବେ ଚୁପ୍ ରୁହ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ନିଜ ଉପରେ ଲଗାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ସାମି ଟୁଇଟ୍‌ରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ମୋହମ୍ମଦ ସାମି ଟୁଇଟର୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ମୋ. ସାମି। ଆମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ନେଇ ଯେତେ ଖବର ବାହାରୁଛି, ସବୁ ମିଛ। ଆମ ବିରୋଧରେ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ଅଥବା ମୋତେ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ହେଉଛି। ମୋର ଖେଳକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି।

କ୍ରିକେଟର ମୋହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଝଡ଼ ,ପତ୍ନୀ ହସୀନ ଲଗାଇଲେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ shami

ପଢନ୍ତୁ;

୮୫ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଏହି ବୃଦ୍ଧା

Related posts

ବିଶ୍ୱ ହକି ଲିଗ୍‌ ଫାଇନାଲ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ହକି ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ ତିନିଜଣ ଓଡିଆ

ENO Beuro

କୋହଲିଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଜ୍ୟୋତିଷଜ୍ଞ ନରେନ୍ଦ୍ର ବୁନ୍ଦେ କଣ କହିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

ମହିଳା ଏସିଆ କପ ହକିରେ ଭାରତର ହ୍ୟାଟ୍ରିକ ବିଜୟ, ୨-୦ ଗୋଲରେ ମାଲେସିଆକୁ ପରାସ୍ତ

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More