SPORTS

ମ୍ୟାଚ ହାରିବାପରେ ଆଖିରେ ଲୁହ , ଥରଥର ପାଦ ଏବଂ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ ପୋତି ପଡିଆରୁ ବାହାରିଲେ ଧୋନି

Recipe

ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମର ଅଭିଯାନ ବିଶ୍ୱକପରେ ଶେଷ ହୋଇଛି। ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ବୁଧବାର ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡଠାରୁ ୧୮ ରନରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଛି। ବୋଲିଂରେ ତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଫେଲ୍ ମାରିଲା। ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଗତକାଲିର ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମ୍ୟାଚକୁ ନେଇ ଏବେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚା ପୂର୍ବ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନିକୁ ନେଇ ହେଉଛି । ପଡିଆରେ କ୍ୟାପଟେନ୍ କୁଲଙ୍କ କୁଲ୍ ଅନ୍ଦାଜ୍ ପାଇଁ ସେ ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ । ବିଜୟ ହେଲେ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ହେବା ଏବଂ ପରାଜୟ ହେଲେ ଶୋକ ମନାଇବା ଭଳି ବ୍ୟବହାର କେବେ ମାହିଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଯାଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଗତକାଲି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ପରାଜୟ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଯାହା ଦେଖାଯାଇଛି ତାହା ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କ ୧୫ ବର୍ଷ କ୍ୟାରିୟରରେ କେବେ ଦେଖାଯାଇନାହିଁ ।

Ms Dhoni Made 50 1562776853 800x420 1 768x403
Ms Dhoni

ରନ୍ ଆଉଟ୍ ପରେ ପବେଲିୟନ୍ ଫେରୁଥିବା ଧୋନି ଖୁବ୍ ଦୁଃଖିତ  ଜଣାପଡୁଥିଲେ । ତଳକୁ ମୁଣ୍ଡ ପୋତି କାନ୍ଦିବା ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଧିରେ ଧିରେ ମଇଦାନ ଛାଡିଥିଲେ । ଚାରି ଚାରିଟି ବିଶ୍ୱକପ୍ ରେ ଖେଳିଥିବା ମାହି ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚରେ ଛକା ଲଗାଇ ଟିମ୍ କୁ ଜିତାଇଥିବା ବେଳେ ଆଉ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟ ବରଣ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏଭଳି ଅବସ୍ଥା କେବେ ଦେଖାଯାଇନଥିଲା । ମ୍ୟାଚକୁ କିଛି ଲୋକ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିବା ବେଳେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କିନ୍ତୁ ପରାଜୟ ପରେ ବି ଧୋନି ଏବଂ ଜାଡେଜା କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପାଇଁ ହିରୋ ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତିି । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲେ ବି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିନେଇଛନ୍ତି ଧୋନି ।

ପଢନ୍ତୁ: ରଥରେ ଶୟନ ମୁଦ୍ରାରେ ସେବାୟତ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଫଟୋ

Related posts

ବାରବାଟୀ ଆସିପାରନ୍ତି ବାହୁବଳୀ ପ୍ରଭାସ

ENO Beuro

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ନ୍ୟାସ ନେଲେ ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ

Ratnamani Moharana

ମା’ ହେବେ ସାନିଆ ମିର୍ଜା

ENO Beuro

Leave a Comment