Entertainment

“ମୁ ତୁମର” ଆଲବମ ଟିର ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭର୍ସନ ୟୁଟ୍ୟୁବୁ ରେ ୨ ମିଲିୟନ ଟପି ଏବେ ଚର୍ଚାରେ

ସବୁବେଳେ ମନୋରଞ୍ଜନ  ଏବଂ ଗୀତର ପରିବେଷଣ କରୁଥିବା “ENEWSODIA” ସଙ୍ଗୀତପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ତିଆରି କରିଆସୁଛି ନୂଆ ନୂଆ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ। ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ “ମୁ ତୁମର” ଗୀତଟି  ଅନ୍ୟତମ। ଏହି ଗୀତଟି ବହୁତ ଭଲପାଇବା ଅର୍ଜନ କରିଛି।

ଅରମାନ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପ୍ରେଜେନ୍ ବ୍ୟାନରର “ମୁଁ ତୁମର” ଆଲବମ୍ ର ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ହୋଇଥିବା ରେକର୍ଡିଂ ଟିର ମେକିଙ୍ଗ୍ ଭିଜୁଆଲ୍ #ENEWSODIA ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ୨ ମିଳିୟନ୍ ଟପି ସାରିଛି।

ଏହି ଗୀତରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟକ ହ୍ୟୁମାନ୍‌ ସାଗର ଓ ପ୍ରଜ୍ଞା ଏବଂ ଲିରିକ୍ସ ଦେଇଛନ୍ତି ଡ. ଶୁଭ କୁମାର ଦାସ। ଏହି ସଙ୍ଗୀତଟିର ନିର୍ଦେଶନା ଭାର ତୁଲାଇଛନ୍ତି ଜାପାନି।

ଗୀତଟି ରିଲିଜ ହେବା ପରଠୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଉଚ୍ଚପ୍ରଂଶସିତ ହୋଇଛି। ଦର୍ଶକମାନେ ଗୀତଟିର ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭର୍ସନ #ENEWSODIA ଅଫିସିଆଲ ୟୁଟ୍ୟୁବ ପେଜରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଏହିଗୀତଟି କୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଏଠାରେ କହିରଖୁଚୁ, ଆଗକୁ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଭଲ ଭଲ ଗୀତ ଆଣିବୁ। ଆମ “ENEWSODIA” ଚ୍ୟାନଲକୁ subscribe କରନ୍ତୁ। ଏବଂ ଏମିତି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତର ମଜା ନିଅନ୍ତୁ।

ପଢନ୍ତୁ; ଆଖିରେ ଆଇଲାଇନର ଲଗାଇଲା ବେଳେ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କଥା !

Related posts

ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରଗଡର ସଲମାନ ଖାନ

ENO Beuro

ଖୁବ ଶିଘ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ, ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଅଭିନେତା

ENO Beuro

ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ ହେବ ସିନେମା ‘ରଙ୍ଗିଲା ରାଜା’ !

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More