EnewsOdia.Com

ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ, ଜେଲ୍‌ ଭିତରେ ମୁକେଶଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ କରାଯାଇଥିଲା ବାଧ୍ୟ

ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ଦୋଷୀ ମୁକେଶ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ବେଳେ ଏକ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତିହାର ଜେଲରେ ମାମଲାର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସହ ଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ମୁକେଶ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧ର ଡେଥ୍‌ ଓ୍ଵାରେଣ୍ଟକୁ ଟାଳିବା ଓ ରାଷ୍ଟପତିଙ୍କୁ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା ଖାରଜ ହେବା ବିରୋଧରେ ଗୁହାରୀ କରିଥିଲେ। କୋର୍ଟରେ ସେ ନେଇ ଶୁଣାଣି ଚାଲିଛି।

ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ମୁକେଶଙ୍କ ଓକିଲ ଅଞ୍ଜନା ପ୍ରକାଶ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ମୁକେଶଙ୍କୁ ନିର୍ଭୟାର ଅନ୍ୟତମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ଓକିଲଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଜେଲକୁ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ମାଡ଼ ମଧ୍ୟ ମରାଯାଇଛି।

Image result for mukesh akshaya

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ନିର୍ଭୟା କେସ୍‌ରେ ୬ ଜଣ ଦୋଷୀ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରାମ ସିଂହ ଜେଲରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନାବାଳକ ନିଜ ସଜ୍ଜା କାଟି ବାହାରକୁ ବାହାରି ସାରିଲାଣି। ଅନ୍ୟ ୪ ଜଣ ପବନ ଗୁପ୍ତା, ମୁକେଶ ସିଂହ, ବିନୟ ଶର୍ମା ଓ ଅକ୍ଷୟ ଠାକୁରଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ହୋଇଛି। ପୂର୍ବରୁ ଫାଶୀ ପାଇଁ ୨୨ ଜାନୁୟାରୀ ତାରିଖକୁ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପରେ ତାହା ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧କୁ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଛି। ଏଣୁ ଆସନ୍ତା ୧ ତାରିଖରେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଫାଶୀ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ପଢନ୍ତୁ: ପଢନ୍ତୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଜୀବନର ଶେଷ ୬ଟି ଚିଠିରେ କଣ ଲେଖିଥିଲେ ନିର୍ଭୟା

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଆସନ୍ତାକାଲି ବଡ଼ଦିନ : ଆଜି ମଧ୍ୟରାତ୍ରୀରେ ଜନ୍ମନେବେ ପ୍ରଭୁ ଯିଶୁ

Ratnamani Maharana

ଭୁବନେଶ୍ୱର ହୋଟେଲରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ

Ratnamani Maharana

ଡରାଇଲାଣି ଫାଶୀ, ଦୋଷୀ ବିନୟ ଶର୍ମାର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

Ratnamani Maharana

ଆମକୁ ଆଉ ୧୫୫ ଦିନ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାକୁ ପଡିବ: ସୁବ୍ରତ ବାଗଚୀ

Ratnamani Maharana

ବିଶ୍ୱପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧନୁଯାତ୍ରାର ଆଖଡା ଆରମ୍ଭ

Ratnamani Maharana

ଏସପ୍ଲାନେଡ ମଲରେ ମହିଳା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ୩ ଗିରଫ

Ratnamani Maharana