• Home
  • Movie News
  • ସାରଳା ପ୍ରଡକ୍ସନ ବ୍ୟାନରର ଛବି “ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଦୁଷ୍ଟ ପିଲା” ନଭେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି
Movie News

ସାରଳା ପ୍ରଡକ୍ସନ ବ୍ୟାନରର ଛବି “ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଦୁଷ୍ଟ ପିଲା” ନଭେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି

ସବୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କାରଣ ଅନେକ ଦିନରୁ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସାରଳା ପ୍ରଡକ୍ସନ ବ୍ୟାନରର ନୂଆ ଛବି “ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଦୁଷ୍ଟ ପିଲା” ଶେଷରେ ଏଇ ନଭେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି ବୋଲି ସମ୍ପୃକ୍ତ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ଅଶୋକ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ଏ ଚଳଚିତ୍ରର କାହାଣୀର କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚିଟଫଣ୍ଡ ମାମଲା ଅଛି ଏବୋଂ ତା’ସହିତ ଏକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ, ଛବିଟିକୁ ବେଶ ସୁନ୍ଦର କରିବ ବୋଲି ଆଶାକରାଯାଉଛି ।

ଏହି ସିନେମାରେ ନିର୍ଦେଶକ ଅଶୋକ ନିଜେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି ଦୁଷ୍ମନ୍ତ, ରାଣୀ, ଦିବ୍ୟା, ଝାନ୍ସି, ଅସିତ ପତି, ବିଜୁ ବଡଜେନା, ବ୍ରଜ ସିଂହ ଓ ଅନ୍ୟମାନେ ।

ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, କିଛିବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଦୂରଦରଶାନରେ ଏକ ଧାରାବାହିକ ମିସ୍ଟର ରାଜୁ ରେ ଅଭିନୟ କରି ଏକଦା ଟେଲି-ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମିସ୍ଟର ରାଜୁ ଭାବେ ପରିଚିତ ଅଶୋକ ମଲ୍ଲିକ ଅନେକ ଧାରାବାହିକରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ପ୍ରଥମ ଛବି ଥିଲା ୨୦୧୦ ର ଏଇ ମିଳନ ଯୁଗ ଯୁଗର । ସେଥିରେ ସେ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ସାରଳା ପ୍ରଡକ୍ସନ ବ୍ୟାନରର ଛବି “ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଦୁଷ୍ଟ ପିଲା” ନଭେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି  ସାରଳା ପ୍ରଡକ୍ସନ ବ୍ୟାନରର ଛବି “ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଦୁଷ୍ଟ ପିଲା” ନଭେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି

ପଢନ୍ତୁ, କେଉଁ କେଉଁ ଖାଦ୍ୟ ଆମ ହାଡକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିଥାଏ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ

Related posts

Four Ollywood Movies Will Track Popular Raja Festival

ଓଡିଆ ସାମାଜିକ, ସଂସ୍କୃତିକ କଥାବସ୍ତୁ ସମ୍ବଳିତ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚିତ୍ର “ଜଗନ୍ନାଥ ଧାମ ପୁରୀ” ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ

Krishna Kumar Manoj

ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ ଙ୍କ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା “ମୁଁ ଖାଣ୍ଟି ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ”

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More