ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ପରକ୍ରିୟା ପ୍ରୀତି : ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ପିଟିଲେ , ଲଣ୍ଡା କରି ବୁଲାଇଲେ

ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଧରାପଡ଼ିବା ପରେ ଯୁବକ ଓ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼

ପରକ୍ରିୟା ପ୍ରୀତି ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି । ବିଭାହୀତ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ରାତି ଅଧିଆ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ଯାଇ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ହାବୁଡରେ ପଡିଛନ୍ତି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ । ତାପରେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଓ ପରେ ଲଣ୍ଡା କରାଯାଇ ଗାଁ ବୁଲାଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଅଭାବନିୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଉମରକୋଟ ଥାନା ବୁଆଲିବେଡା ଗାଁରେ । ପୁଲିସ ଗ୍ରାମ ବାସୀଙ୍କ କବଳରୁ ପ୍ରେମିଯୁଗଳଙ୍କୁ ଉଧାର କରିଛି ।

ପୁଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ , ଅଙ୍ଗନବାଡ଼ି କର୍ମୀଙ୍କ ଘରକୁ ବରାବର ଜଣେ ଯୁବକ ଯିବାଆସିବା କରୁଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ଗାଁ ଲୋକେ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇ ଥିଲେ। ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଭିତରେ ଅନୈତିକ ସଂପର୍କ ଥିବା ଗାଁ ଲୋକେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ । ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ରାତିରେ ଉକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ଛକି ରହିଥିବା ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ସମୟରେ ଧରିଥିଲେ ।

ଏମିତିକି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଚୁଟି କାଟି ଦଉଡ଼ିରେ ବାନ୍ଧି ଗାଁ ସାରା ବୁଲାଇବା ଲାଗି ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ପୁଲିସକୁ ନ ଜଣାଇ ଲେକେ ସେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଚୁଟି କାଟି ଦଉଡ଼ିରେ ବାନ୍ଧି ବୁଲାଇ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଗାଁରେ ଖାପ ପଞ୍ଚାଯତର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ପୁଲିସ କହିଛି । ଘଟଣା ସ୍ତଳରୁ ପୁଲିସ ବିଭାହୀତ ପ୍ରେମିଯୁଗଳଙ୍କୁ ଉଧାର କରି ଥାନାରେ ରାଖୀ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

ଘଟଣାରେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଗ୍ରାମବାସୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ଏ ନେଇ ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ କର୍ମୀ ଜଣକ ଥାନାରେ ଏତେଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏତେଲାକୁ ଭିତି କରି କର୍ମୀଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ପ୍ରଫୁଲ କଚିମଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କଡ଼ାକଡ଼ି ହେବ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମ : ବାଇକ ଚାଳକଙ୍କ ପାଇଁ ହେଲମେଟ୍ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ

ବିଭାହୀତ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ରାତି ଅଧିଆ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ଯାଇ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ହାବୁଡରେ ପଡିଛନ୍ତି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ - 91%

91%

ଏମିତିକି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଚୁଟି କାଟି ଦଉଡ଼ିରେ ବାନ୍ଧି ଗାଁ ସାରା ବୁଲାଇବା ଲାଗି ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥିଲା - 88%

88%
89.5%

Very Good!

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ପରକ୍ରିୟା ପ୍ରୀତି : ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ପିଟିଲେ , ଲଣ୍ଡା କରି ବୁଲାଇଲେ

ପରକ୍ରିୟା ପ୍ରୀତି ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି । ବିଭାହୀତ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ରାତି ଅଧିଆ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ଯାଇ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ହାବୁଡରେ ପଡିଛନ୍ତି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ । ତାପରେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଓ ପରେ ଲଣ୍ଡା କରାଯାଇ ଗାଁ ବୁଲାଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଅଭାବନିୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଉମରକୋଟ ଥାନା ବୁଆଲିବେଡା ଗାଁରେ । ପୁଲିସ ଗ୍ରାମ ବାସୀଙ୍କ କବଳରୁ ପ୍ରେମିଯୁଗଳଙ୍କୁ ଉଧାର କରିଛି ।

No Votes Yet

You're not rated yet