SPORTS

ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଆଜି ‘କେବିସି’ରେ ନଜର ଆସିବେ ନବୀନ

ଓଡ଼ିଶାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍ ରେ ଭାରତ ପୁଣିଥରେ ଚମ୍ପିଆନ୍‍ ହୋଇ ଇତିହାସ ରଚିବ।’ ଏପରି ଦମ୍ଭୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ବିଗ୍‍ ବି’ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ। ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବ୍ୟାପକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହାତକୁ ନେଇଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ।  ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ପ୍ରଚାର ଆଜି ପାଇଁ ନବୀନ ସୋନି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ‘କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତି’ (କେବିସି) ସୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ।

କେବିସି କର୍ମବୀର ଏପିସୋଡରେ ବିଗ୍‌ ବିଙ୍କ ସହ ହଟ୍‌ ସିଟ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଧିନାୟକ ପି. ଆର୍‌. ଶ୍ରୀଜେଶ, ମନପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କ ସମେତ ଆଉ କିଛି ଖେଳାଳି । ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ୨୮ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌

naveen ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଆଜି ‘କେବିସି’ରେ ନଜର ଆସିବେ ନବୀନ naveen

ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‍ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ସ୍ୱର ସଂଯୋଜକ, କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଏଆର୍‍ ରହମନ୍‍ ଓ ବିଶିଷ୍ଟ ଗୀତିକାର ଗୁଲଜାରଙ୍କ ‘ଜୟ ହିନ୍ଦ ହିନ୍ଦ, ଜୟ ଇଣ୍ଡିଆ’ର ମୂର୍ଚ୍ଛନାରେ ଦେଶବାସୀ ଅଭିଭୂତ ହେବେ। ସେହିପରି ବଲିଉଡ ତାରକା ତଥା ସବୁରି ପ୍ରିୟ କିଙ୍ଗ୍‍ ଖାନ୍‍ (ଶାହରୁଖ) ଉଦ୍‍ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବର ଆକର୍ଷଣ ସାଜିବେ। ଉତ୍ସବ ପୂର୍ବରୁ ଶାହରୁଖ ହକିପ୍ରେମୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ କହିଛନ୍ତି ‘ମୋ ସହିତ ପୁରୁଷ ବିଶ୍ୱ କପ୍‍ ହକି ଉଦ୍‍ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହୁଅନ୍ତୁ।’

ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶାରେ ଏଭଳି ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବାରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଉପରେ ବିଶେଷ ନଜର ଦେଉଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ;ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ

Related posts

ବର୍ଷାର ଆଶଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତିମ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଉଭୟ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଦଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ

Krishna Kumar Manoj

ଆଇପିଏଲ-୧୧ ପାଇଁ ନିଲାମୀ ଆରମ୍ଭ : କୋହଲି , ଧୋନୀ, ରୋହିତ ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଖେଳାଳି

Krishna Kumar Manoj

ନେହରାଙ୍କୁ ଭାରତର ବିଜୟ ଭେଟି, ଭାରତ ୫୩ ରନ୍‌ରେ ବିଜୟୀ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More