କୋହଲିଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଜ୍ୟୋତିଷଜ୍ଞ ନରେନ୍ଦ୍ର ବୁନ୍ଦେ କଣ କହିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

“କୋହଲିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ନେଇ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ମତ “

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆଗକୁ ଆହୁରି ଉଜ୍ଜଳ ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିଷଜ୍ଞ ନରେନ୍ଦ୍ର ବୁନ୍ଦେ। ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ସେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ରେକର୍ଡ କରିବେ।

ଗତବର୍ଷ ଜ୍ୟୋତିଷ ନରେନ୍ଦ୍ର ବୁନ୍ଦେ ଗଣନା କରି କହିଥିଲେ, ୩୬ବର୍ଷିଅ ଧୋନି ଇଂଲଣ୍ଡରେ ୨୦୧୯ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଖେଳିବେ। ବୁନ୍ଦେଙ୍କ କୋହଲିକୁ ନେଇ ତାଜା ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ହେଉଛି, ୨୦୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଓ ଏକଦିବସୀୟ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ବିଜେତା ବନିବା ସହିତ ସଚିନ୍‌ ତେନ୍ଦୁଲକର ଶହେ ଶତକର ବି ରେକର୍ଡକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେବେ ବିରାଟ କୋହଲି।

ନରେନ୍ଦ୍ର ବୁନ୍ଦେଙ୍କ ମୁତାବକ, ବିରାଟ କୋହିଲି ଚଳିତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତଜାର୍ତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ନୂତନ ମାନଦଣ୍ଡ ଗଢ଼ିବେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଏମିତି ବିଜ୍ଞାପନ କରିବେ ଯାହାକି ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଖେଳ ଓ ଅର୍ନ୍ତଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ପୂର୍ବରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳି ନଥିବା।

ପଢନ୍ତୁ;ଭଗବାନଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ଏହି ଫୁଲ ,ନିଶ୍ଚିତ ପୂର୍ଣ ହେବ ଆପଣଙ୍କ ମନସ୍କାମନା

କୋହଲିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆଗକୁ ଆହୁରି ଉଜ୍ଜଳ ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିଷଜ୍ଞ ନରେନ୍ଦ୍ର ବୁନ୍ଦେ - 4.5

90%

୩୬ବର୍ଷିଅ ଧୋନି ଇଂଲଣ୍ଡରେ ୨୦୧୯ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଖେଳିବେ। - 4.3

86%
4.4/5

Very Good!

କୋହଲିଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଜ୍ୟୋତିଷଜ୍ଞ ନରେନ୍ଦ୍ର ବୁନ୍ଦେ କଣ କହିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆଗକୁ ଆହୁରି ଉଜ୍ଜଳ ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିଷଜ୍ଞ ନରେନ୍ଦ୍ର ବୁନ୍ଦେ। ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ସେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ରେକର୍ଡ କରିବେ।

No Votes Yet

You're not rated yet