Entertainment

ହିମାନ୍‌ସ ଓ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା , ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ନେହା କକ୍କର

ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଭଲ ବନ୍ଧୁ

ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଲିଉଡ୍‌ ଗାୟିକା ନେହା କକ୍କର । ପୁଣି ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି କାହା ପାଇଁ ଜାଣନ୍ତି ହିମାନ୍‌ସ କୋହଲିଙ୍କ ପାଇଁ । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି କି ଦୁହେଁ କୁଆଡେ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ରହିଛି ବୋଲି ଭାବୁଥିବା ବେଳେ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଡେରେ ପରସ୍ପର ସହ ସମୟ ବିତାଇବାର ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଏମିତି କି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା ଯେ , ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ ତଥା ଶିବରାତ୍ରୀରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଗୁଜବ ଉଡିଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ନେହା ଓ ହିମାନ୍ସଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବିବାହକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ । ଉତ୍ତରରେ ଦୁହେଁ ହସି ଏହାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରିଥିଲେ ।

ହିମାନ୍‌ସ ଓ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା , ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ନେହା କକ୍କର neha kakar and himansu

କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଗାୟିକା ନେହା କକ୍କର । ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଓ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉ ବୋଲି ଆପଣମାନେ କହି ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ନୁହେଁ । ଆମେ ଦୁହେଁଦୁହିଁଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେଉ କିନ୍ତୁ ଆମ ଭିତରେ ସେଭଳି କିଛି ନାହିଁ ଯାହା ଲୋକମାନେ ଭାବୁଛନ୍ତି ।

ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ରହିଛି ବୋଲି ଖବର ପ୍ରସାର ହେବା ପରେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ହସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲୁ । ସୋସିଆଲ ସାଇଟ୍‌ରେ ଆମମାନଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ଲୋକମାନଙ୍କ ମନରେ ଭୁଲ ଧାରଣା ଆସିଯାଇଛି । ସେମିତି ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ନାହିଁ।’ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ରିୟଲ ଲାଇଫରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥିବା ଏହି କପଲ୍ ଖୁବଶୀଘ୍ର ରିଲ୍ ଲାଇଫରେ ଲଭ କପଲ ହେବେ । ଅର୍ଥାତ୍ ଆଲବମ୍ “ଓ ହମସଫର୍”ରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ହିମାନ୍‌ସ ଓ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା , ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ନେହା କକ୍କର himansu and neha

ପଢନ୍ତୁ ;

ସଲମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଵସ୍ତି : ମିଳିଲା ବିଦେଶ ଗ୍ରସ୍ତର ଅନୁମତି

Related posts

ଏହି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମକୁ ମିଳିଛି ଆଉ ଏକ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା,ହଙ୍ଗେରିରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ‘କ୍ଷଣିକା ଦି ଲଷ୍ଟ୍‍ ଆଇଡିଆ”!

ENO Beuro

୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ‘ପ୍ରେମୀ ନଂ ୧’ ପୁଣି ଫେରିଛି ରୂପେଲି ପରଦାକୁ

ENO Beuro

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ରାଜ କରୁଛି ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସିନେମା ‘ରେଡ୍’

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More