Entertainment

ଆଗାମୀ କମେଡୀ ସିନେମାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ “ଦେବ”

ଇତିମଧ୍ୟରେ କେତୋଟି ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାରେ ସେନସର କାମ ଆରମ୍ବ ହୋଇଯାଇଛି।ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଲର୍ଡ ଜଗନ୍ନାଥଫିଲ୍ମ ନିବେଦିତ “ବାବାଜୀ କା ଠୁଲୁ” ସିନେମାଟିର ଶୁଭ ମୁହୂରତ  ହୋଇସାରିଛି । ଏହି ସିନେମାଟି କମେଡୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଅଟେ । ଏହି ସିନେମାରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ପ୍ରଯୋଜକ ହେଉଛନ୍ତି ବିଜୟ ମିଶ୍ର ଏବଂ ଦେବାଶିଷ ପ୍ରଧାନ।

ବାବାଜୀ କା ଠୁଲୁ ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ ମେନ୍‌ ଲିଡ଼୍‍ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ “ଦେବ”। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କିଏ ନାୟିକା ହେବେ ତାହା ଏପ୍ରଯନ୍ତ ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ। ।ଏହି ସିନେମାର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର ।

ଦେବ ଙ୍କ ବେତିତ୍ୟ ଜୀବନ ପଣ୍ଡା ,ମିହିର ଦାସ ,ପୁଷ୍ପା ପଣ୍ଡା , ଉଷଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର , ସୁବ୍ରାଂଶୁ , ଚାନ୍ଦିନୀ ,ଡାଇନା ଏବଂ କୁସୁମୁ ଏହି ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିବେ ।  ଏହି ଚଳଚିତ୍ରଟି କମେଡୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି । ବୁବୁ ସୌରବ ଏହି ସିନେମାରେ ସଂଗୀତ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆଗାମୀ କମେଡୀ ସିନେମାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ “ଦେବ” deb

ପଢନ୍ତୁ ;

ମୋଟା ପଣ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି କି ? ଓଜନ କମାଇବାକୁ ପିଅନ୍ତୁ ଏହି ପାନୀୟ

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାଶ୍ୱେତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା

Krishna Kumar Manoj

ପଦ୍ମାବତୀ ବଦଳରେ ‘ପଦ୍ମାବତ’,ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Krishna Kumar Manoj

ବଲିଉଡ ନାୟିକା ବିପାସା ଅସୁସ୍ଥ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି !

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More